Wygwizdali koszykarzy [foto]

Doralowcy bez przełamania. Tym razem Zetkama Dorala przegrała po dogrywce w Prudniku, kończąc zawody w czteroosobowym składzie.

Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 112:100 (23:12, 17:29, 26:25, 27:27, d. 19:7)
Pogoń: Nowakowski 27, Madziar 23, Pisarczyk 20, Mordzak 15, Kutta 10, Garwol 9, Sanny 6, Motel 2, Kapuściński 0. Nysa: Nowicki 24, Nowakowski 23, Ochońko 17, Kowalski 9, Wojciechowski 9, Krajniewski 6, Dawdo 4, Krakowczyk 4, Rogalewski 2, Szymański 2.

Pięć minut przed końcem czwartej kwarty zdecydowanie bliżej sukcesu byli kłodzczanie, którzy prowadzili 87:77. Całą przewagę roztrwoniła jednak w trzy minuty i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka.

W meczu zabrakło Weissa, Bartkowiaka i Krawca. Wobec kontuzji Kowalskiego Dawdy i wypadnięcia za pięć przewinień Wojciechowskiego i Krakowczyka bardzo mocno ograniczyło to jakiekolwiek możliwości gry w doliczonym czasie.

Na początku dogrywki nasz zespół stracił jeszcze Nowickiego oraz Krajniewskiego i już od połowy tej części gry musiał sobie radzić w czteroosobowym składzie (Ochońko, Nowakowski, Szymański i Rogalewski).