Facebook

Derbowa inauguracja koszykarzy [AKTUALIZACJA]


Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko poznali rywala z którym zmierzą się w pierwszej kolejce rozgrywek I ligi. Poniżej dostępny jest cały terminarz.

Na inauguracje podopieczni Marcina Radomskiego zagrają w Kłodzku z rezerwami Śląska Wrocław. Czekamy wciąż na pełen terminarz ligi. Sezon rozpocznie się w ostatni weekend września (26.09.). Poniżej terminarz I rundy rozgrywek:

I kolejka (26.09.2015)
GTK Gliwice - Sokół Łańcut
Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno
Noteć Inowrocław - SKK Siedlce
UTH Rosa Radom - Spójnia Stargard
Basket Poznań - GKS Tychy
AZS AWF Mickiewicz Katowice - Legia Warszawa
Nysa Kłodzko - Śląsk II Wrocław
Znicz Basket Pruszków - meritumkredyt Pogoń Prudnik

II kolejka (03.10.2015)
SKK Siedlce - AZS AWF Mickiewicz Katowice
Śląsk II Wrocław - Basket Poznań
GKS Tychy - Legia Warszawa
Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz
Spójnia Stargard - meritumkredyt Pogoń Prudnik
Miasto Szkła Krosno - Nysa Kłodzko
Noteć Inowrocław - GTK Gliwice
Sokół Łańcut - UTH Rosa Radom

III kolejka (10.10.2015)

UTH Rosa Radom - Noteć Inowrocław
Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut
Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków
GTK Gliwice - SKK Siedlce
AZS AWF Mickiewicz Katowice - GKS Tychy
Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno
Legia Warszawa - Śląsk II Wrocław (28.10.2015)

IV kolejka (17.10.2015)

SKK Siedlce - GKS Tychy
Śląsk II Wrocław - AZS AWF Mickiewicz Katowice
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa
Znicz Basket Pruszków - Basket Poznań
Spójnia Stargard - Nysa Kłodzko
Sokół Łańcut - Astoria Bydgoszcz
Noteć Inowrocław - meritumkredyt Pogoń Prudnik
GTK Gliwice - UTH Rosa Radom

V kolejka (21.10.2015)

UTH Rosa Radom - SKK Siedlce
meritumkredyt Pogoń Prudnik - GTK Gliwice
Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław
Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut
Legia Warszawa - Znicz Basket Pruszków
Basket Poznań - Spójnia Stargard
GKS Tychy - Śląsk II Wrocław
AZS AWF Mickiewicz Katowice - Miasto Szkła Krosno

VI kolejka (24.10.2015)

UTH Rosa Radom - meritumkredyt Pogoń Prudnik
SKK Siedlce - Śląsk II Wrocław
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy
Znicz Basket Pruszków - AZS AWF Mickiewicz Katowice
Spójnia Stargard - Legia Warszawa
Sokół Łańcut - Basket Poznań
Noteć Inowrocław - Nysa Kłodzko
GTK Gliwice - Astoria Bydgoszcz

VII kolejka (31.10.2015)

meritumkredyt Pogoń Prudnik - SKK Siedlce
Astoria Bydgoszcz - UTH Rosa Radom
Nysa Kłodzko - GTK Gliwice
Basket Poznań - Noteć Inowrocław
Legia Warszawa - Sokół Łańcut
AZS AWF Mickiewicz Katowice - Spójnia Stargard
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków
Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno

VIII kolejka (07.11.2015)
SKK Siedlce - Miasto Szkła Krosno
Znicz Basket Pruszków - Śląsk II Wrocław
Spójnia Stargard - GKS Tychy
Sokół Łańcut - AZS AWF Mickiewicz Katowice
Noteć Inowrocław - Legia Warszawa
GTK Gliwice - Basket Poznań
UTH Rosa Radom - Nysa Kłodzko
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Astoria Bydgoszcz

IX kolejka (11.11.2015)

Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce
Nysa Kłodzko - meritumkredyt Pogoń Prudnik
Basket Poznań - UTH Rosa Radom
Legia Warszawa - GTK Gliwice
AZS AWF Mickiewicz Katowice - Noteć Inowrocław
GKS Tychy - Sokół Łańcut
Śląsk II Wrocław - Spójnia Stargard
Miasto Szkła Krosno - Znicz Basket Pruszków

X kolejka (14.11.2015)
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno
Sokół Łańcut - Śląsk II Wrocław
Noteć Inowrocław - GKS Tychy
GTK Gliwice - AZS AWF Mickiewicz Katowice
UTH Rosa Radom - Legia Warszawa
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Basket Poznań
Astoria Bydgoszcz - Nysa Kłodzko

XI kolejka (21.11.2015)
Nysa Kłodzko - SKK Siedlce
Basket Poznań - Astoria Bydgoszcz
Legia Warszawa - meritumkredyt Pogoń Prudnik
AZS AWF Mickiewicz Katowice - UTH Rosa Radom
GKS Tychy - GTK Gliwice
Śląsk II Wrocław - Noteć Inowrocław
Miasto Szkła Krosno - Sokół Łańcut
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard

XII kolejka (28.11.2015)

SKK Siedlce - Spójnia Stargard
Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków
Noteć Inowrocław - Miasto Szkła Krosno
GTK Gliwice - Śląsk II Wrocław
UTH Rosa Radom - GKS Tychy
meritumkredyt Pogoń Prudnik - AZS AWF Mickiewicz Katowice
Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
Nysa Kłodzko - Basket Poznań

XIII kolejka (05.12.2015)

Basket Poznań - SKK Siedlce
Legia Warszawa - Nysa Kłodzko
AZS AWF Mickiewicz Katowice - Astoria Bydgoszcz
GKS Tychy - meritumkredyt Pogoń Prudnik
Śląsk II Wrocław - UTH Rosa Radom
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno
Znicz Basket Pruszków - Noteć Inowrocław
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut

XIV kolejka (12.12.2015)

SKK Siedlce - Sokół Łańcut
Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard
GTK Gliwice - Znicz Basket Pruszków
UTH Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno
meritumkredyt Pogoń Prudnik - Śląsk II Wrocław
Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy
Nysa Kłodzko - AZS AWF Mickiewicz Katowice
Basket Poznań - Legia Warszawa

XV kolejka (19.12.2015)

Legia Warszawa - SKK Siedlce
AZS AWF Mickiewicz Katowice - Basket Poznań
GKS Tychy - Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław - Astoria Bydgoszcz
Miasto Szkła Krosno - meritumkredyt Pogoń Prudnik
Znicz Basket Pruszków - UTH Rosa Radom
Spójnia Stargard - GTK Gliwice
Sokół Łańcut - Noteć Inowrocław