Dwie porażki z wyżej notowanym rywalem

Zarówno trampkarze jak i młodzicy przegrali swoje mecze w lidze dolnośląskiej. Ich rywalem było Zagłębie Lubin.

Mimo porażek szkoleniowiec Nysy był zadowolony z postawy swoich piłkarzy w obydwu spotkaniach. – W porównaniu do spotkania z Górnikiem, to zespół trampkarzy przegrał, ale po ambitnej walce – powiedział trener Paweł Adamczyk. Rywale z Lubina zasłużenie wygrali 3:0.

Z kolei drużyna młodzików do konformacji z Zagłębiem przystąpiła bez czterech podstawowych zawodników. – Mimo osłabień moja drużyna toczyła zacięty pojedynek z wyżej notowanym rywalem, ulegając dopiero w drugiej połowie – dodał kłodzki szkoleniowiec. Do przerwy był remis 1:1 za sprawą przepięknego gola z dystansu autorstwa Michała Adamczyka. W drugiej części na boisku przeważali lubinianie, czego efektem było zdobycie przez nich trzech goli. Spotkanie zakończyło się porażką MKS 1:4.