Podwójne przełamanie w lidze dolnośląskiej [foto]

Dwa zwycięstwa w lidze dolnośląskiej zanotowali piłkarze Nysy Kłodzko!.

Poniżej relacja ze spotkań oraz galeria zdjęć.

Do Kłodzka przyjechał zespół KS Polkowice, zajmujący wyższe miejsce w tabeli niż drużyny trampkarzy i młodzików Nysy.

Trampkarze zwyciężyli 2:1, przełamując tym samym serię trzech porażek z rzędu. Zwycięstwo tym bardziej cenne, gdyż kłodzczanie praktycznie cała drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z piłkarzy Nysy. Obydwie bramki dla MKS strzelił Filip Skórnica.

Jeszcze dłuższą passę bez wygranej przerwali młodzicy, którzy swój mecz z polkowiczanami wygrali 3:1. Do przerwy kłodzczanie prowadzili 2:0. Po zmianie stron udało się podwyższyć prowadzenie, a gości stać było na bramkę honorową. Na listę strzelców w tym pojedynku wpisał się dwukrotnie Ptaszyński, a raz Piłat.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU MŁODZIKÓW.