Trzy punkty w lidze dolnośląskiej

Wygraną trampkarzy Nysy Kłodzko zakończył się zaległy mecz w lidze dolnośląskiej. Jednak jako pierwsi z gola cieszyli się rywale.

LIGA DOLNOŚLĄSKA TRAMPKARZY: NYSA KŁODZKO - MKP WOŁÓW 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Norbert Łyszkowski (28), 1:1 Przemysław Kaczmarczyk(39), 2:1 Przemysław Kaczmarczyk (60), 3:1 Przemysław Kaczmarczyk (69). Skład Nysy: Adamczyk - Domagała, Gałka, Grędysa, Kaczmarczyk, Morawa D. Puchalski, T. Puchalski, Steciuk, Walczak, Włosek.

W środę na stadionie w Kłodzku drużyna Pawła Adamczyka podejmowała wyżej notowany w tabeli zespół MKP Wołów (piąte miejsce). Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy objęli prowadzenie po niespełna 30. minutach gry.

Z prowadzenia zawodnicy z Wołowa cieszyli się dziesięć minut, gdy do wyrównania doprowadził Przemysław Kaczmarczyk. Ten sam piłkarz w 60. minucie wyprowadził kłodzki zespół na prowadzenie, a wynik na 3:1 ustalił Dominik Morawa.