Pierwsze punkty w lidze dolnośląskiej

Z wygranej w lidze dolnośląskiej cieszył się zespół młodzików Nysy Kłodzko. MKS wygrał 1:0. Z kolei wysoką porażką spotkanie zakończyli trampkarze.

Ze zwycięstwa w końcu mogli się cieszyć zawodnicy grający w lidze dolnośląskiej. Drużyna młodzików pokonała 1:0 Chrobrego Głogów. – To było kolejne dobre spotkanie w wykonaniu  tej drużyny. Piłkarze zostawili dużo zdrowia, zaangażowania, co tym razem przełożyło się na wynik – ocenił zawody trener Nysy, Marek Stepnowski.

MKS już w poprzednim meczu z Miedzią Legnica (0:1) zagrała dobre zawody, ale wtedy zawiodła skuteczność. W spotkaniu przeciwko drużynie z Głogowa młodzicy również mieli problem z wykorzystywaniem sytuacji podbramkowych, ale jedną udało się zamienić na gola. Trzy punkty Nysie zapewnił Michnik.

Wysokiej porażki doznali trampkarze, którzy ulegli 1:7 także Chrobremu. MKS szybko stracił dwie bramki, ale jeszcze przed przerwą udało się Nysie zdobyć kontaktowego gola. Przepiękną bramkę strzelił Jakub Steciuk. Druga połowa należała już do przeciwników, którzy wbili Nysie pięć goli.