Facebook

Mati! Jesteśmy z Tobą! [video]


Trener kłodzkiego klubu, Mateusz Dąbrowski, dość niespodziewanie musi zmierzyć się z ciężką chorobą! Mati jesteśmy i walczymy z Tobą! Trzymaj się i widzimy się na treningu! Piłkarze Nysy nagrali specjalny film dla szkoleniowca Nysy.

Braterski turniej Nysy [foto]


Gościnne były drużyny Nysy w turnieju halowym piłki nożnej drużyn z rocznika 2005 i młodsi o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka. Na pocieszenie najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został gracz MKS.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z turnieju.

Zapowiedź: emocjonujący weekend dla drużyn Nysy


Dwa turnieje piłkarskie, kolejny mecz towarzyski pierwszej drużyny Nysy i ważny mecz doralowców. Tak w telegraficznym skrócie zapowiada się nadchodzący weekend dla drużyn kłodzkiego klubu.

Triumf Nysy w JAKO-CUP


Nysa okazała się najlepsza w turnieju piłkarskim z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2017/2018 wśród drużyn z rocznika 2006. Podopieczni Łukasza Błądka zapewnili sobie triumf, chociaż w meczu decydującym o pierwszym miejscu, na dwie minuty przed końcową syreną, przegrywali różnicą dwóch goli.

Towarzyskie sparowanie młodzieży [foto]


Mecze kontrolne rozegrały w ten weekend drużyny trampkarzy oraz młodzika młodszego.

Siedmiu wspaniałych


Siedem drużyn młodzieżowych z Akademii Piłkarskiej Nysy Kłodzko zobaczymy w rozgrywkach ligowych w rundzie wiosennej.

Pierwszy transfer Nysy [video]


Wraz z początkiem roku powiększyła się rodzina Miejskiego Klubu Sportowego Nysa Kłodzko.

Kolejny medal w kolekcji


Kolejny sukces Nysy. Tym razem srebrny medal wywalczyli podopieczni Pawła Wiśniewskiego na turnieju Orlik Cup 2009 organizowanym przez Orlik Ząbkowice Śląskie.

Trenerzy dołączają do Nysy


Dwóch nowych szkoleniowców ma Akademia Piłkarska Nysy Kłodzko.

Informacja o treningach

Miejski Klub Sportowy Nysa Kłodzko informuje, iż grupy młodzieżowe treningi wznawiają od przyszłego tygodnia.

O szczegółach poinformują trenerzy poszczególnych drużyn. 

Nysa najlepsza w turnieju trampkarzy [foto]


Udanie wpisali się w Święto Trzech Króli piłkarze Nysy. Statuetka króla strzelców, wyróżnienie dla najlepszego zawodnika, a cały zespół z pucharem za pierwsze miejsce – to kolejne zdobycze kłodzkiego klubu, tym razem w turnieju trampkarzy.

Nysa gościnna dla przyjezdnych [foto]


Gościnna była Nysa Kłodzko w turnieju halowym piłki nożnej drużyn z rocznika 2007. Dziesięć drużyn rywalizowało o puchar Starosty Kłodzkiego. Jak wyrównany był to turniej niech świadczy fakt, że ostatnie trzy finałowe mecze kończyły się rzutami karnymi.

Poniżej relacja, wyniki i zdjęcia z turnieju.

Medale i korona króla strzelca dla Nysy


Kolejne zawody i kolejne medale wywalczyli piłkarze Nysy Kłodzko z rocznika 2009. Najskuteczniejszym zawodnikiem turniej został gracz MKS.

Srebrni trampkarze z koroną króla strzelców [foto]


Do kolekcji trofeów, wywalczonych przez drużyny młodzieżowe Nysy w ten weekend, swoje medale dołożyli również trampkarze. Kłodzczanie zajęli drugą lokatę w turnieju rozgrywanych w Marcinowicach koło Świdnicy.

Poniżej relacja oraz zdjęcia.

Kolejny medal w kolekcji Nysy


Zespół Nysy prowadzony przez Pawła Wiśniewskiego triumfował w sobotę w roczniku 2010. Dzień później Nysa pod jego wodzą zajęła drugie miejsce w turnieju ośmiolatków. Do srebra MKS dołożył koronę króla strzelców.

VIDEO: Mikołajkowy Turniej halowy rocznika 2010


Mikołajkowego granie przeszło do historii. Między akcjami, strzelanymi golami, zawodników odwiedził Święty Mikołaj, który miał zadania dla szkoleniowców. Zapraszamy do relacji video z Turnieju Halowego o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka.

Nysa najlepsza w roczniku 2010 [foto]


Nysa Kłodzko okazała się najlepsza w Turnieju Mikołajkowym Piłki Nożnej drużyn z rocznika 2010. Podopieczni Pawła Wiśniewskiego wyprzedzili w stawce Zagłębie Wałbrzych oraz Hutnika Szczytna, za podium uplasował się Trojan Lądek Zdrój, a ostatnią lokatę w stawce zajął Orlik Kłodzko.

Poniżej relacja, wyniki oraz galeria zdjęć.

Zapowiedź: turniejowy weekend, koszykarze z wice


To będzie rekordowy weekend dla drużyn młodzieżowych Nysy pod względem uczestnictwa w turniejach. Głównym wydarzeniem będzie turniej w kłodzkiej hali, gdzie MKS tym razem organizuje zmagania dla drużyn z rocznika 2010 i młodsi.

VIDEO: Relacja z turnieju charytatywnego


Akcje, bramki, zwody, interwencje bramkarzy, a do tego występy, loteria, licytacje na rzecz byłego zawodnika Nysa, Roberta Węgrzyna, a na koniec triumf piłkarzy Nysy! Zapraszamy do skrótu filmowego z turnieju halowego rocznika 2008.

VIDEO: Relacja z turnieju charytatywnego


Akcje, bramki, zwody, interwencje bramkarzy, a do tego występy, loteria, licytacje na rzecz byłego zawodnika Nysa, Roberta Węgrzyna, a na koniec triumf piłkarzy Nysy! Zapraszamy do skrótu filmowego z turnieju halowego rocznika 2008.