Facebook

Pięć meczów i pięć zwycięstw Nysy [fotox2]


Pięć meczów w ten weekend rozegrały drużyny młodzieżowe Nysy Kłodzko. Wszystkie pojedynki zakończyły się ich wygraną. Na koniec weekendowych zmagań, MKS odniósł kolejne i to wysokie zwycięstwo w derbach z Orlikiem Kłodzko.

środowe rywalizacje młodzieży


W środku tygodnia dwa mecze rozegrały zespoły młodzieżowe Nysy. Z wygranej cieszyli się młodzicy, występujący w lidze okręgowej.

Podwójne derby Kłodzka dla Nysy


W poniedziałek dwie drużyny Nysy, występujące w lidze orlika, rywalizowały w derbach z Orlikiem Kłodzko.

Same wygrane młodzieży


Wszystkie zespoły młodzieżowe Nysy w ten weekend cieszyły się ze zwycięstw w swoich rozgrywkach.

Inauguracja młodzieży: Niedzielne show Nysy [foto]


Dwa niedzielne mecze młodzieży Nysy, sześć zdobytych punktów, sześć strzelonych goli i czyste konta! Dzień wcześniej rywalizowali juniorzy oraz drugi zespół młodzików.

POKAZ ODWOŁANY


Z uwagi na złe warunki atmosferyczne, piątkowe prezentacje pierwszej pomocy oraz pokazy policyjne i strażackie (zaplanowane na godz. 11.30) jesteśmy zmuszeni ODWOŁAĆ. Impreza odbędzie się w innym terminie. Za niedogodności przepraszamy.

Z Nysą będziesz bezpieczny


Nysa Kłodzko nie tylko uczy gry w piłkę nożną, ale realizuje inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Tym razem zarząd pragnie wyjść z kolejną inicjatywą. 

Wykaz jesiennych meczów trampkarzy


Swoich rywali w rundzie jesiennej poznali trampkarze Nysy.

Nysa lepsza od Śląska, Orzeł lepszy od Nysy


Dwa mecze kontrolne rozegrały w czwartek drużyny młodzieżowe Nysy. 

VIDEO: z kamerą na obozie Nysy


Nysa Kłodzko zakończyła właśnie pierwszy obóz tego lata. Nie zabrakło tam naszej kamerowej tuby ;-) Zapytaliśmy zawodników dlaczego wybrali się z kłodzkim klubem na obóz do Łeby i dlaczego chcą trenować właśnie w Nysie.

ZDJĘCIA Z OBOZU W ŁEBIE!

Uwaga rodzice dzieci uczestniczących w obozie piłkarskim w Łebie! Z racji tego, że facebook strasznie obniża jakość zdjęć wrzucanych na niego, przy tym nie każdy rodzic ma do niego dostęp, a mamy około 2000 zdjęć z obozu, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!!

Rywale Nysy i podział grup w rozgrywkach młodzieżowych


Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku, gdzie Nysa ma zgłoszonych pięć zespołów, podał skład i drużyny z którymi przyjdzie w rundzie jesiennej rywalizować kłodzkim zawodnikom.

Zmiany w Akademii Piłkarskiej


Do kilku roszad doszło w sztabie trenerskim Akademii Piłkarskiej. Wraz z nowym sezonem, klub ogłasza nabór do wszystkich drużyn młodzieżowych. Poniżej także plan treningów.

Dziewięciu na placu boju


Dziewięć drużyn Nysy Kłodzko weźmie udział w rozgrywkach ligowych sezonu 2017/2018.

Kolejne złoto Nysy [foto]


Podopieczni Łukasza Błądka okazali się najlepsi w Turnieju Powiatowym dla rocznika 2007, organizowanego przez Zamek Gorzanów.

Festyn rodzinny - sezon 2016/2017 oficjalnie zakończony


Sezon 2016/2017 oficjalnie zakończony – w miniony weekend odbyło się uroczyste zakończenie w Akademii Piłkarskiej kłodzkiego klubu.

Poniżej galeria zdjęć.

Festyn rodzinny - zakończenie sezonu

Nysa na agroturystycznej wycieczce [foto]


Tym razem kilkudziesięciu zawodników z drużyny żaków oraz zespół dziewczęcy wybrali się do Zagrody Rekreacyjnej do Studziennej, koło Polanicy-Zdroju.
Na Nysę czekało sporo atrakcji.

Młodzież bez porażki


Kolejne dwie drużyny młodzieżowe Nysy rozegrały ostatnie mecze ligowe w tym sezonie. Punkt wywalczyły młodzicy, a ostre strzelanie urządzili sobie orlicy w meczu przeciwko Hejszowinie.

Młodzicy na pontonach [foto, video]


Nietypowe zajęcia zorganizował Krzysztof Konowalczyk dla swojej drużyny. Młodzicy Nysy musieli założyć na siebie kapok, wsiąść do pontonu i wiosłować.