Facebook

VIDEO: Relacja z turnieju rocznika 2011-2012


Dlaczego lubisz grać w piłkę nożną, kto jest Twoim ulubionym piłkarze. Do tego ujęcia z meczów, wywiady z trenerami, samymi piłkarzami jak i rodzicami. Zapraszamy do relacji video z turnieju halowego piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2011/2012 organizowanego przez MKS Nysa Kłodzko.

Sezon turniejowy otwarty [foto]


Zmaganiami z najmłodszymi drużynami klub Nysa Kłodzko rozpoczął organizację cykl turniejów halowych organizowanych w okresie zimowym.

Poniżej relacja i zdjęcia z turnieju rocznika 2011 i 2012.

Podsumowanie weekendu drużyn młodzieżowych [fotox2]


Dwie wygrane i dwie porażki – to bilans drużyn młodzieżowych Nysy zanotowane w ten weekend.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu juniorów i młodzików.

Młodzież Nysy z wyjazdowymi tarczami [foto]


W miniony weekend wygrały wszystkie drużyny młodzieżowe, które rywalizowały o punkty na wyjazdach. Jedyną ekipą występująca w roli gospodarza byli juniorzy starsi.

Poniżej relacje, zdjęcia z meczu juniorów, a po prawej zaktualizowane tabele.

Derby Kłodzka i tym razem dla Nysy! [foto]


Po zwycięstwach w lidze orlika, lidze okręgowej młodzika, teraz w derbach z Orlikiem Kłodzka wygrali trampkarze Nysy. A jak spisały się pozostałe ekipy MKS?

Dostępne zdjęcia z meczu trampkarzy. Po prawej dostępne są zaktualizowane tabele ligowe młodzieży.

Nysa zaprasza na cykl turniejów halowych


Miejski Klub Sportowy Kłodzko jak co roku będzie w okresie zimowym organizatorem turniejów halowych. Zaplanowanych jest siedem turniejów w różnych rocznikach.

Wygrana za wygraną [fotox2]


Nie pierwszy raz w tym sezonie to był udany weekend dla drużyn młodzieżowych Nysy. Wszystkie zespoły MKS cieszyły się z okazałych zwycięstwa.

Poniżej relacje i zdjęcia. Po prawej dostępne są zaktualizowane tabele ligowe młodzieży.

Cztery mecze i cztery triumfy Nysy


W piątkowych i sobotnich meczach drużyny Nysy odniosły same zwycięstwa.

Pięć meczów i pięć zwycięstw Nysy [fotox2]


Pięć meczów w ten weekend rozegrały drużyny młodzieżowe Nysy Kłodzko. Wszystkie pojedynki zakończyły się ich wygraną. Na koniec weekendowych zmagań, MKS odniósł kolejne i to wysokie zwycięstwo w derbach z Orlikiem Kłodzko.

środowe rywalizacje młodzieży


W środku tygodnia dwa mecze rozegrały zespoły młodzieżowe Nysy. Z wygranej cieszyli się młodzicy, występujący w lidze okręgowej.

Podwójne derby Kłodzka dla Nysy


W poniedziałek dwie drużyny Nysy, występujące w lidze orlika, rywalizowały w derbach z Orlikiem Kłodzko.

Same wygrane młodzieży


Wszystkie zespoły młodzieżowe Nysy w ten weekend cieszyły się ze zwycięstw w swoich rozgrywkach.

Inauguracja młodzieży: Niedzielne show Nysy [foto]


Dwa niedzielne mecze młodzieży Nysy, sześć zdobytych punktów, sześć strzelonych goli i czyste konta! Dzień wcześniej rywalizowali juniorzy oraz drugi zespół młodzików.

POKAZ ODWOŁANY


Z uwagi na złe warunki atmosferyczne, piątkowe prezentacje pierwszej pomocy oraz pokazy policyjne i strażackie (zaplanowane na godz. 11.30) jesteśmy zmuszeni ODWOŁAĆ. Impreza odbędzie się w innym terminie. Za niedogodności przepraszamy.

Z Nysą będziesz bezpieczny


Nysa Kłodzko nie tylko uczy gry w piłkę nożną, ale realizuje inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Tym razem zarząd pragnie wyjść z kolejną inicjatywą. 

Wykaz jesiennych meczów trampkarzy


Swoich rywali w rundzie jesiennej poznali trampkarze Nysy.

Nysa lepsza od Śląska, Orzeł lepszy od Nysy


Dwa mecze kontrolne rozegrały w czwartek drużyny młodzieżowe Nysy. 

VIDEO: z kamerą na obozie Nysy


Nysa Kłodzko zakończyła właśnie pierwszy obóz tego lata. Nie zabrakło tam naszej kamerowej tuby ;-) Zapytaliśmy zawodników dlaczego wybrali się z kłodzkim klubem na obóz do Łeby i dlaczego chcą trenować właśnie w Nysie.

ZDJĘCIA Z OBOZU W ŁEBIE!

Uwaga rodzice dzieci uczestniczących w obozie piłkarskim w Łebie! Z racji tego, że facebook strasznie obniża jakość zdjęć wrzucanych na niego, przy tym nie każdy rodzic ma do niego dostęp, a mamy około 2000 zdjęć z obozu, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!!

Rywale Nysy i podział grup w rozgrywkach młodzieżowych


Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku, gdzie Nysa ma zgłoszonych pięć zespołów, podał skład i drużyny z którymi przyjdzie w rundzie jesiennej rywalizować kłodzkim zawodnikom.