Facebook

Seniorskie ostatki


Drużyny młodzieżowe zakończyły już swoje zmagania ligowe w tym sezonie. Ostatni mecz w tym sezonie rozegra pierwszy zespół Nysy w ramach czwartoligowych rozgrywek. 

Wywiady pomeczowe: Nysa - Lechia


O komentarze pomeczowe do spotkania Nysy z Lechią poprosiliśmy Mikołaja Łazarowicza, obecnie zawodnika Lechii oraz Kamila Jelonkowkiego. Pomocnik zespołu juniorskiego przeciwko liderowi zagrała cała drugą połowę. W środę zadebiutował w meczu z Piastem. Jak ocenia swoje występy? 

Zbiórka na operację zawodnika Nysy


Urazy nie omijają Nysy w tym sezonie. Kolejny piłkarz kłodzkiego klubu doznał poważnej kontuzji. Podczas sobotniego meczu z dzierżoniowską Lechią będzie prowadzona zbiórka na operację. 

Zapowiedź: Gramy od środy


Coraz bliżej zakończenia sezonu w czwartej lidze. W tym tygodniu Nysa rozegra dwa spotkania. W środę w derbach zmierzy się z Piastem, a w sobotę podejmie lidera rozgrywek. Oprócz tego do rywalizacji staną zespoły młodzieżowe. 

VIDEO: Zwycięskie trafienie Jakuba Grędy


Jak padł gol w meczu z Sokół Marcinkowice? Poniżej jedyne zwycięskiego trafienie autorstwa Jakub Gręda, które dało zwycięstwo 1:0 nad drużyną z Marcinkowic.

Zapowiedź: Sokół ląduje w Kłodzku


W piątek weekendową rywalizację rozpoczynają pierwsze zespoły Nysy. Jednak głównym wydarzeniem będzie spotkanie w czwartej ligi. Nysa na kłodzkim stadionie podejmie Sokół Marcinkowice. 

VIDEO: Ekstraklasowy trener na treningu Nysy


Szkoleniowiec ekstraklasowego klubu, a w przeszłości bramkarz Nysy, Krzysztof Kapelan, poprowadził trening drużyn młodzieżowych MKS.

VIDEO: Gole z meczu Nysy z Sokołem


Cztery gole padły w meczu 30. kolejki IV ligi pomiędzy Nysą Kłodzko a Sokołem Wielka Lipa. Dwa z nich były autorstwa Jacka Cebulskiego.

Zapowiedź: Długi weekend z drużynami Nysy


Kolejny długi piłkarski weekend czeka drużyny Nysy. Zmagania ligowe kłodzczanie rozpoczną w środę, a zakończoną w poniedziałek. Wśród nich wystąpi pierwszy zespół, który w tym czasie zagra z Sokołem Wielka Lipa oraz Bielawianką Bielawa.

Zapowiedź: Długi weekend z drużynami Nysy

 

 

 

Kolejny długi piłkarski weekend czeka drużyny Nysy. Zmagania ligowe kłodzczanie rozpoczną w środę, a zakończoną w poniedziałek. Wśród nich wystąpi pierwszy zespół, który w tym czasie zagra z Sokołem Wielka Lipa oraz Bielawianką Bielawa.

Zapowiedź: wyjazdowy weekend


Tylko dwa spotkania odbędą się w ten weekend na kłodzkim stadionie. Pozostałe zespoły o punkty powalczą na wyjazdach. Wśród nich czwartoligowa Nysa, która za rywala będzie miała Polonię Trzebnica.

Kulisy meczu: Nysa - MKP Wołów

Wszystko, co najważniejsze dla losów pojedynku Nysy z MKP Wołów rozegrało się w 120 sekund. Najpierw była złość, potem radość w obozie gości, a smutek u drugich... Zapraszamy go oglądania kulis z meczu 28. kolejki IV ligi Dolnośląskiej, pomiędzy Nysą Kłodzko, a MKP Wołów.

Zmiana godziny meczu seniorów


Nastąpiła zmiana godziny sobotniego spotkania (22.05.) czwartej ligi pomiędzy Nysą Kłodzko, a MKP Wołów. Mecz rozpocznie się na kłodzkim stadionie o godz. 16:00.

Zapowiedź: Rozpiska do niedzieli


Na boiska wracają piłkarze Nysy, którzy w ostatniej serii gier czwartej ligi mieli przymusową pauzę. W tym tygodniu kłodzczanie rozegrają dwie kolejki. W środę czeka ich wyjazdowe potyczka, a w sobotę zagrają już w Kłodzku i to z kibicami.

WYNIKI: grali inni bez Nysy [AKTUALIZACJA]


W sobotę kibice wrócili na stadiony, ale na razie bez Nysy. Kłodzczanie w 26. kolejce pauzowali. Jak spisały się inne drużyny?

Reorganizacja IV ligi?


Ponownie wraca temat reorganizacji dolnośląskiej czwartej ligi. Kluby otrzymały zapytanie o wyrażenie swojego zdania do  propozycji Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.  

KULISY MECZU: Nysa - Orzeł Lubawka

Jak z rzutów karnych, i to dwukrotnie, nie dał się pokonać Bartłomiej Gawdanowicz. W jaki sposób do siatki trafił Adam Bońkowski, w jakich okolicznościach arbiter podyktował jedenastkę dla Orła, a w jakich nie chciał zrobić tego samego dla MKS. Co po meczu powiedzieli arbitrom obydwaj szkoleniowcy? Zapraszamy do oglądania kulis z meczu 25. kolejki IV ligi pomiędzy Nysą a Orłem Lubawka, zakończonego wynikiem 1:1.

Życiowy wyczyn B. Gawdanowicza


Bohaterem spotkania Nysy z Orłem był Bartłomiej Gawdanowicz (na zdjęciu). Golkiper kłodzkiego obronił dwa rzuty karne.

Wypowiedzi pomeczowe: Nysa - Orzeł


Podział punktów padł w meczu Nysy z Orłem Lubawka. O podsumowanie tego pojedynku poprosiliśmy obydwu szkoleniowców, Jacka Fojnę oraz Krzysztofa Konowalczyka.

Zmiana godziny meczu seniorów


Uwaga! Nastąpiła zmiana godziny rozgrywania sobotniego meczu z Orłem Lubawka. Spotkanie rozpocznie się na kłodzkim stadionie o godz. 18:00.