Facebook

Odrobili straty [foto]


Pięć bramek padło w meczu kontrolnym z przedstawicielem opolskiej ligi okręgowej. Dwa trafienia zanotował Jakub Gręda (na zdjęciu).

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć.

Powtórka ze sparingu [foto]


Towarzyskie zwycięstwo, trzy zdobyte gole i kolejni testowani gracze. Podopieczni Arkadiusza Albrechta mają za sobą drugi sparing. 

Rewanżowy sparing


Drugi mecz kontrolny rozegrają w środku tygodnia piłkarze Nysy Kłodzko. 

Nysa z licencją


Komisja Licencyjna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, rozpatrywała wnioski klubów, począwszy od IV ligi do klasy B.

W końcu zagrali mecz [foto]


Pierwsze spotkanie w tym roku rozegrali piłkarze Nysy. Drużyna Arkadiusza Albrechta ma za sobą pierwszy sprawdzian w ramach przygotowań do czwartoligowych rozgrywek. Goli i przede wszystkim nowych piłkarzy w ekipie MKS nie brakowało. 

Poniżej relacja, wypowiedzi oraz galeria zdjęć.

Sparing seniorów


Nie
 w sobotę, a w środę pierwszy mecz kontrolny rozegrają piłkarze Nysy Kłodzko.

Domowa inauguracja w IV lidze

 
Znamy już terminarz i ostateczny podział grup czwartej ligi. Nysa sezon 2020/21 zainauguruje od meczu na własnym boisku.

Wakacyjne gry towarzyskie


Znamy już pierwszych sparingpartnerów Nysy w ramach letnich przygotowań.

Coraz więcej odkrytych kart


Z każdym dniem klaruje się sytuacja w czwartoligowych rozgrywkach. Wyjaśniły się kolejne dwie niewiadome.

WYWIAD: "Nikt nie będzie trzymał diety Lewandowskiego"


Przed Nysą czwartoligowy maraton. Jak z formą u piłkarzy Nysy, czego zawodnicy obawiają się przed startem nowego sezonu i czy boją się zarażenia koronawirusem. O tym w rozmowie z Łukaszem Traczem.

Po sprawiedliwość do... Jeleniej Góry


Znamy już listę uprawnionych drużyn do gry w czwartej lidze, poznaliśmy datę inauguracji rozgrywek. Wiemy również, który związek poprowadzi czwartoligowe zmagania.

Uwaga! Zmiany w przepisach


Od nowego sezonu dojdzie do kilku zmian w przepisach gry piłki nożnej.

Nowy sezon w datach


Wiemy już, kiedy ruszy sezon w poszczególnych rozgrywkach. Najszybciej wystartuje Nysa w ramach czwartoligowych zmagań. Nieco później rozgrywki zainaugurują zespoły w ramach ligi okręgowej, A-klasy oraz B-klasy.

KAMIL KRZYWDA: „Od stycznia do końca lutego będziemy zajechani”


Za co do dziś jest zły Paweł Adamczyk, jak wyglądały treningi u Mariusza Sobczyka, kto zastopował jego karierę piłkarską, jak mógł przyczynić się do braku mistrzostwa, czy ma żal, że musiał odejść z klubu i czy ponownie zobaczymy go w Nysie. 

Dłuższa, szczera, z mnóstwem ciekawostek i anegdot, rozmowa z Kamilem Krzywdą, który wywalczył z Nysą awans do czwartej ligi jako piłkarz oraz trener.

Ranking: kto ma ile lajków


Na sześćset dolnośląskich drużyn piłkarskich tylko czterdzieści nie ma swojego profilu na popularnym Facebook`u. Jak w tym rankingu odnajdują się zespoły z naszego regionu?

Sto lat dla prezesa i przede wszystkim trenera


Dziś swoje okrągłe pięćdziesiąte urodziny świętuje prezes klubu, a przede wszystkim trener drużyn młodzieżowych w kłodzkim klubie, Paweł Wiśniewski. Przede wszystkim zdrowia, jak najmniej zmartwień i to, co najważniejsze w sporcie, czyli sukcesów…

Informacje z wideokonferencji


W sobotę odbyła się kolejna wideokonferencja. Tym razem do rozmowy zaproszono kluby czwartej ligi oraz klasy okręgowej. Czego się dowiedzieliśmy?

IV liga: pierwsza rezygnacja


Związek ogłosił drużyny, które są uprawnione do gry w czwartej lidze w sezonie 2020/21. Wśród nich jest Nysa Kłodzko. Jednak wciąż nie wiadomo, jaki będzie ostateczny skład ligi. Tym bardziej że jest już jedna rezygnacja.

Skomplikowana sytuacja z IV ligą


W jakiej grupa zagra Nysa, ile będzie miała rywali, jaka będzie ilość spadkowiczów - czwartek będzie dniem sądnym jeśli chodzi o kształt rozgrywek czwartej ligi. Obecnie sytuacja, jak może wyglądać czwartoligowa liga na Dolnym Śląskim, jest… skomplikowana.

Poznaliśmy siłę tego zespołu


PZPN zakończył sezon 2019/2020. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej, natomiast nie będzie spadków do niższych klas rozgrywkowych. To oznacza, że Nysa została mistrzem wałbrzyskiej ligi okręgowej. - Nie spodziewałem się, że przychodząc latem do zespołu, zagramy od razu o awans – mówi trener Arkadiusz Albrecht.