Facebook

LIGA: WYNIKI IV, V LIGI ORAZ A I B KLASY [AKTUALIZACJA]


Poniżej wyniki weekendowych spotkań rozegranych w IV lidze, lidze okręgowej w grupie III A-Klasy oraz B-klasie.

WYWIAD: Czas na nowy projekt


Nowy sezon to także okazja do rozmowy ze sternikiem klubu. Prezesa Tomasza Sutkowskiego zapytaliśmy przede wszystkim o zakończone w nie najlepszym stylu czwartoligowe rozgrywki, w tym kulisy zmiany szkoleniowca, rewolucje kadrowa i szanse ponownego awansu.   

Zapowiedź: Drugi wyjazd w sezonie


W trzeciej serii gier Nysa czeka wyjazdowe potyczka ze Skałkami Stolec. Obydwie ekipy w zgoła odmiennych nastrojach są po dwóch meczach.

WYWIAD: zaistnieć w klubie


Nysa pod wodzą trenera Arkadiusza Albrechta udanie zainaugurowała sezon zainaugurowała, wygrywając w dwóch pierwszych meczach. Właśnie z nowym szkoleniowcem porozmawialiśmy o kulisach objęcia kłodzkiego zespołu, sytuacji kadrowej i planach na ten sezon.

VIDEO: kulisy meczu z Gromem


W sobotę liczba numer dwa była ulubioną cyfrą Nysy. Druga kolejka, drugie zwycięstwo, zwycięstwo 2:0, drugi gol w sezonie Łukasza Tracza.
Przedmeczowe kulisy, bramki, wywiady z bohaterami meczu oraz trenerem MKS. Zapraszamy do obejrzenia relacji z LKS Grom Witków.

Niełatwe trzy punkty [foto]


Druga kolejka i drugie zwycięstwo zanotowała Nysa w sezonie 2019/2020. 

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć z meczu.

LIGA: Wyniki IV, V ligi oraz A i B Klasy [AKTUALIZACJA]


Poniżej wyniki 2. kolejki spotkań rozegranych w IV lidze, lidze okręgowej w grupie III A-Klasy.

VIDEO: Inauguracyjne bramki


Zobaczcie premierowe trafienia Nysy w pierwszej kolejce sezonu 2019/2020. Na listę strzelców w meczu z Venus Nowice wpisał się Daniel Grzegorzewski, Łukasz Tracz i Kamil Kowalski, a Nysa w pierwszej kolejce wygrała 3:1.

LIGA: Wyniki IV, V ligi oraz A-Klasy [AKTUALIZACJA]


Poniżej wyniki inauguracyjnych spotkań (15.08.) sezonu 2019/2020 w IV lidze, lidze okręgowej w grupie III A-Klasy.

Seniorskie karty rozdane [foto]


Trzech nowych graczy, w tym jeden narodowości brazylijskiej, trzy powroty i mistrzowscy juniorzy. Znamy już kadrę jaką będzie dysponował trener Arkadiusz Albrecht w sezonie 2019/2020 w lidze okręgowej. 

Wieści z pierwszej drużyny


Mecz z Orłem był ostatnim meczem kontrolnym w ramach przygotowań Nysy do sezonu 2019/2020. Jak przedstawia się sytuacja kadrowa zespołu przed startem rozgrywek?

Puchar Polski: gra I runda [WYNIKI]


W ten weekend część drużyn rozgrywa swoje mecze w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Dwa kluby swoje pojedynki oddały walkowerem. Z kolei Nysa swój mecz rozegra w kolejnej fazie tych zmagań, a jej rywalem jest świeżo upieczonym beniaminkiem.

Wygrany spring z czwartoligowcem [foto]


Kolejne spotkanie kontrolne rozegrali piłkarze Nysy Kłodzko.

Poniżej zdjęcia oraz relacja z meczu.

Siedem bramek z czwartoligowcem [foto]


Siedem bramek padło w kolejnym meczu sparingowym Nysy Kłodzko. Tym razem kłodzczanie sparowali z przedstawicielem czwartej ligi. W barwach MKS zagrało trzech nowych piłkarzy.

Poniżej relacja wraz ze zdjęciami.

Praca wre, z nowym trenerem


Po przerwie urlopowej, wracamy z informacjami. Trwają przygotowania pierwszego zespołu do nowego sezonu. Nysa do rozgrywek przystąpi w mocno zmienionym składzie. Najważniejsza zmiana to ta na stanowisku trenera.

Puchar rozlosowany


Nysa Kłodzko, jak i inne drużyny z okręgu wałbrzyskiego, poznały pary w ramach Pucharu Polski. MKS na początek zmierzy się ze świeżo upieczonym beniaminkiem. 

Szykują się roszady


Górnik Wałbrzych nie przystąpi do rozgrywek czwartej ligi. Co to oznacza dla lokalnych rozgrywek?

Mistrzowie nagrodzeni


Polski Związek Piłki Nożnej nagrodził Kadrę Dolnego Śląska za wygranie Mistrzostw Europy w piłce nożnej amatorów. 

Sporo zmian w gwizdaniu


Wraz ze startem nowego sezonu, sporo zmian zaszło w przepisach gry w piłkę nożnej. Te obowiązują już od pierwszego lipca. O czym kibice, trenerzy, a przede wszystkim piłkarze, muszą wiedzieć? Poniżej najważniejsze kwestie.

Terminarz znany, ale czy do końca?


Od meczu wyjazdowego rozpoczną sezon piłkarze Nysy Kłodzko. Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej wałbrzyskiej ligi okręgowej.