Bez przełamania w Jaszkowej Dolnej [foto]

Jak na derbowy pojedynek emocji w meczu Nysy z Iskrą nie brakowało. Były bramki, emocje, błędy, rzut karny czy czerwone kartki. Kłodzkiej drużynie brakło jednego - zwycięstwa.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu.

Nysa na szóstkę! [foto]

Łatwe i wysokie zwycięstwo zanotowali w Złotym Stoku piłkarze Nysy Kłodzko.

Poniżej relacja i zdjęcia.

Cztery gole i punkt

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie z udziałem juniorów Nysy Kłodzko.

Dwa ciosy i zero punktów [foto]

Jedna dobra połowa to za mało. Do 65. minuty Nysa prowadziła w Żarowie 1:0.
 Mający mecz pod kontrolą kłodzczanie w 120 sekund stracili dwie i ostatecznie przegrali 1:2.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu.

Nysa mistrzem jesieni [foto]

Nysa lepsza od Zdroju w ostatnim meczu rundy jesiennej. Dzięki temu zespół Kamila Krzywdy spędzi zimę jako lider wałbrzyskiej ligi okręgowej. Brawo MKS!

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia.

Horror z happy endem! [foto]

To były zawody z cyklu z piekła do nieba. Nysa wygrała 4:3 w Kamieńcu Ząbkowickim, chociaż dwukrotnie w meczu przegrywała różnicą dwóch bramek.

Victoria dla Nysy [foto]

Piłkarze Nysy Kłodzko lepsi od Victorii Tuszyn. Dzięki trzem punktom, kłodzczanie przynajmniej do jutra, kiedy odbędzie się mecz Górnika Boguszów-Gorce, powrócili na pierwsze miejsce w tabeli.

Dramatyczna wygrana Nysy [foto]

Kibice obejrzeli emocjonujący pojedynek, okraszony sześcioma golami z udziałem Nysy. Dodatkowo arbiter pokazał dwie czerwone kartkami. Splot sytuacji sprawił, iż do meczu MKS przystąpił bez bramkarza i dwóch podstawowych zawodników.

Poniżej obszerna relacja, wypowiedzi i zdjęcia.

Nysa traci kolejne punkty [foto]

Kolejne punkty traci Nysa w starciu z beniaminkiem. Kłodzczanie wygrywali 2:0, ale w trzy minuty dali sobie wbić bramki po stałych fragmentach gry.

Nysa oddaje lidera [foto]

„Nysa kontra bramkarz” – tak podsumował spotkanie Górnika z Nysą szkoleniowiec z Kłodzka. Golkiper z Boguszowa-Gorce zastopował kłodzki zespół, który poniósł
pierwszą porażkę w sezonie i stracił pozycję lidera,

Nysa lepsza w hicie! [foto]

Po świetnym meczu w wykonaniu Nysy, podopieczni Kamila Krzywdy nie dali żadnych szans LKS Bystrzycy Górnej. Dla rywali była to pierwsza porażka w rozgrywkach.

Seniorzy tracą dwa punkty [foto]

Podopieczni Kamila Krzywdy zremisowali bezbramkowo w Krosnowicach z Orlętami.
Gospodarze nastawili się, aby tego meczu nie przegrać i cel swój osiągnęli.

Piąta wygrana seniorów! [foto]

W 6. kolejce wałbrzyskiej ligi okręgowej z kolejnych trzech punktów cieszyła się Nysa Kłodzko. Podopieczni Kamila Krzywdy odnieśli piąte zwycięstwo w rozgrywkach.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć... mało! [foto]

Nysa nie pozostawiła złudzeń i pewnie wygrała derbowy mecz z Iskrą Jaszkowa Dolna. Losy meczu były rozstrzygnięte już po 11. minutach...

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi i zdjęcia.

Zimny prysznic seniorów [foto]

Emocji podczas meczu Nysy z Unią Złoty Stok nie brakowało. Najpierw był popis sędziego, potem swoje powody do radości mieli goście, a koniec końców jest taki, że kłodzczanie zdołali odrobić dwie straty bramek i zremisowali 3:3.

Poniżej relacja z meczu i zdjecia.

Pewne zwyciestwo seniorów [foto]

Trzy mecze, komplet punktów, dziesięć strzelonych goli i pierwszej miejsce w tabeli. Nysa Kłodzko w meczu na szczycie 3. kolejki odprawiła z kwitkiem Zjednoczonych Żarów.

Poniżej relacja z meczu wraz z wypowiedziami oraz galeria zdjęć. Niebawem film.

Są trzy punkty, ale skuteczność zmorą Nysy [foto]

,
Nysa zdobyła trzy punkty w Witkowie z tamtejszym Gromem, chociaż kłodzczanie przegrywali do 76. minuty 0:1.

Poniżej relacja z meczu i zdjęcia. Niebawem film.

Cztery gole w Goli Świdnickiej [foto]

Pewne zwycięstwo odniosła Nysa na inauguracje wałbrzyskiej ligi okręgowej.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu. Niebawem film.

Porażka na zakończenie sezonu [foto]

Przegraną zakończyli sezon 2015/2016 w lidze okręgowej piłkarze Nysy Kłodzko. Drużyna Kamila Krzywdy uległa 1:4 Unii Złoty Stok i zmagania zakończyła na siódmym miejscu.

Prezent na urodziny. Wygrana na boisku lidera! [foto]

Obchodzący w piątek urodziny Kamil Krzywda otrzymał od swoich podopiecznych prezent w postaci zwycięstwa z liderem.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu oraz komplet wyników.