- Kolejne trafienia Kowalskiego i Tracza
- Debiut Matheus Sousa

Poniżej relacja z meczu oraz zdjęcia.

Udana inauguracja foto]

Od zwycięstwa rozpoczęli sezon piłkarze Nysy Kłodzko. MKS pod wodzą trenera Arkadiusza Albrechta triumfował w Nowicach.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

To już jest koniec [foto]

Piłkarze Nysy pożegnali się z czwartoligowymi rozgrywkami.

Mistrz bezlistosny

Ostre strzelanie urządził sobie świeżo upieczony mistrz IV ligi, z którym w przedostatniej kolejce sezonu rywalizowali kłodzczanie.

W seniorach bez zmian [foto]

W przedostatnim meczu domowym tego sezonu w czwartej lidze, Nysa musiała uznać wyższość rewelacji rundy wiosennej.

Na pocieszenie kapitan

Piłkarze Nysy tym razem musieli uznać wyższość Unii Bardo. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a na gole trzeba było czekać do drugiej połowy.

Poniżej relacja z meczu.

Bez niespodzianki

Bez punktów i z bagażem pięciu goli wróciła Nysa z Bielawy.

Szalony mecz seniorów [foto]

Fantastyczne widowisko w Kłodzku, dziewięć bramek w meczu, w tym przepiękne trafienia w wykonaniu Jacka Cebulskiego czy Grzegorza Derenia. Do tego spektaklu z Sokół Marcinkowice zabrakło jedynie wisienki na torcie.

Pozytywna porażka [foto]

W mocno okrojonym składzie, wsparci juniorami, Nysa długo stawiała opór drużynie z Prusic. Kłodzczanie potrafili odpowiedzieć nawet na bramkę Orła, gdy w 65. minucie wyrównał Kamil Dymek. Jednak później sprawę załatwił najlepszy snajper IV ligi.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Przełamanie z niesmakiem w tle

- Sześć bramek, czerwona kartka, dwa rzuty karne
- Alex Fatyanov trafia do szpitala

Poniżej relacja z meczu Orła z Nysą oraz wypowiedzi.

Karny, czerwo i porażka

Po raz kolejny Nysa kończy mecz bez punktów. Kłodzczanie przez godzinę grali w osłabieniu, a mimo to potrafili doprowadzić do wyrównania.

Trzy minuty błędów [foto]

Nysa kontynuuje serie wyjazdowych porażek. Jednak w końcu to kłodzczanie otworzyli wynik meczu z Piastem po pięknej bramce Bartosza Mroza i mieli wszystkie atuty we własnych nogach.

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi i zdjęcia.

Wiosenna powtórka [foto]

Drugi mecz i druga porażka Nysy w rundzie wiosennej. Kłodzczanie ulegli GKS Mirków/Długołęka, a rywale w tabeli uciekają…

Poniżej relacja, wypowiedzi  i zdjęcia z meczu.

Wrocławska inauguracja na zero [foto]

Bez punktów i tym samym bez przełamania, do tego czerwona kartka i dwa debiuty - to bilans po inauguracyjnym meczu przeciwko Piastowi Wrocław-Żerniki.

Poniżej relacja i zdjęcia.

Postraszyli lidera [foto]

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i nie zasłużyliśmy na przegraną – podsumował zawody trener Krzysztof Konowalczyk. Nysa blisko była zatrzymania lidera, mimo nawet gry w przewadze, ale ostatecznie przegrała 2:3 ze Śląskiem II Wrocław.

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi oraz zdjęcia.

Pech, pech, pech i znowu bez punktów [foto]

Dwa słupki, niewykorzystany rzut karny i kłodzczanie dość pechowo kończąc spotkanie ligowe bez punktów. Tym razem po niezłym meczu musieli uznać wyższość Polonii-Stali Świdnica.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia z meczu.

Kolejna porażka, kolejna czerwień [foto]

Kolejny raz Nysa zakończyła mecz bez punktów. Kłodzczanie ulegli Bielawiance Bielawa i po raz kolejny kończyli mecz w osłabieniu.

Poniżej relacja z meczu, wypowiedzi oraz galeria zdjęć.

Szybkie czerwo dla Nysy [foto]

Kłodzczanie ponieśli kolejną porażkę w IV lidze i kolejną z drużyną Sokoła. Tym razem ulegli drużynie z Marcinkowic. Jednak od 3. minuty musieli sobie radzić w osłabieniu po czerwonej kartce.

Porażka na własne życzenie [foto, video]

Mimo prowadzenia Nysa nie sprostała Sokołowi Wielka Lipa. - To, co wyprawialiśmy w naszej obronie jak i bramce to brak słów - rzucił trener Krzysztof Konowalczyk.  Po zmianie stron MKS osiągnęli sporą przewagę, mieli sytuacje, ale nie zdołali doprowadzić do remisu.

Poniżej relacja, zdjęcia oraz sytuacja video.

Szybki nokaut [foto]

Nysa nie sprostała rewelacji IV ligi, beniaminkowi z Prusic. Kiepski początek meczu w wykonaniu kłodzkiego zespołu ustawił zawody...