Facebook

Pierwszy test seniorów na plus [foto]


Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Nysy Kłodzko. W barwach MKS zobaczyliśmy czterech nowych zawodników.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

MECZ TOWARZYSKI: NYSA KŁODZKO - ORZEŁ ZABKOWICE ŚLASKIE 4:1 (1:1)
Bramki: Kamil Kowalski (dwie), Michał Wojtal, Sule Ayinla. Kadra: Bochen (Niewęgłowski) - Slomka, Łazarowicz, Sasinowski, Cebulski, Ciupider, Wojtal, Bońkowski, Pierzchlaski, Tracz, Kowalski. Na zmiany wchodzili: Horka, Janowicz, Fedorec, Ayinla. Trześniowski.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.

Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Nysy. Na początek kłodzczanie zagrali z ząbkowickim Orłem. W barwach MKS pojawiło się czterech nowych zawodników.

W bramce wystąpił pozyskany z Piasta Nowa Ruda, Radosław Bochen. Ponadto w meczu zagrał Michał Wojtal. Zawodnik ten  już latem bliski był przejścia do kłodzkiego klubu, jednak jesień spędził w Nowej Rudzie. Ponadto wystąpił Mikołaj Łazarowicz oraz Mateusz Trześniowski.

Sam sparing zakończył się wygraną Nysy 4:1. Do przerwy obydwie ekipy zdobyły po jednej bramce. - Z wyniku oczywiście można być zadowolonym, jednak nie był on najważniejszy.  Z samej gry zespołu jestem zadowolony, ale wiadomo że mamy nad czym pracować – skomentował trener Nysy, Kamil Krzywda.

Dwa trafienia zdobył Kamil Kowalski, a po jedynej bramce na swoim koncie zapisali Michał Wojtal i Sule Ayinla. Za tydzień rywalem będzie inny czwartoligowiec, Karolina Jaworzyna Śląska.