Facebook

Zapowiedź: Mecz na szczycie w Kłodzku


Hit wałbrzyskiej ligi okręgowej w Kłodzku. To jedno z kilku spotkań zaplanowanych w ten weekend na kłodzkim stadionie.

Hit kolejki
Pojedynek Nysy z Górnikiem Boguszów-Gorce to najciekawsze spotkanie 26. kolejki. Na przeciw siebie stanie pierwsza z trzecią drużyną w tabeli. Jednak wiosną Górnik poniósł już trzy porażki i wszystkie zanotował na obcych boiskach. Uległ 0:2 w Witkowie, 1:3 w Tuszynie oraz 2:5 w Jedlinie-Zdroju. 

Czas na rewanż
Nysa przed tym spotkaniem mogła być w komfortowej sytuacji, ale w zaległym meczu tylko zremisowała 0:0 z Piławianką. Tym bardziej mecz z ekipą z Boguszowa-Gorce będzie ważnym spotkaniem dla układu w tabeli. Po drugie Nysa chce się zrehabilitować za jesienną porażkę 1:2 (jedyną w tamtej rundzie) na boisku Górnika.

Sobotnie popołudnie
Na spotkanie pomiędzy Nysą, a Górnikiem zapraszamy na kłodzki stadion w sobotę (13.05.) o godz. 17.00. Zawody poprowadzi trójka sędziowska z Kolegium Sędziów w Świdnicy. Głównym będzie Marcin Tworzydło, a na linii pomagać mu będą arbitrzy Tomasz Grajzer i Remigiusz Kucharski.

Gra młodzież
W lidze okręgowej, trampkarze swoje spotkanie rozegrają dopiero w poniedziałek. Na własnym stadionie zmierzą się z AKS Strzegom. Początek zawodów o godz. 16.00. Z kolei młodzicy o punkty rywalizować będą w sobotę i także w roli gospodarza. Do Kłodzka przyjedzie ekipa Bielawianka II Bielawa. Początek meczu o godz. 12.00.

Dwa mecze w sobotę
Drugi zespół młodzików, występujący w klasie terenowej, na własnym boisku zmierzy się z Hutnikiem II Szczytna, To spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę o godz. 11.00. Z kolei dzień wcześniej (piątek) o godz. 17.00 do walki stanie zespół orlików. Rywalem Nysy będzie LKS Bierkowice.

Juniorzy w ten weekend także przymusowo pauzują.