Facebook

Zapowiedź: zapolują na Orła


Pierwszy mecz wyjazdowy czeka w rozgrywkach IV ligi piłkarzy Nysy Kłodzko. Podopieczni Krzysztofa Konowalczyka w nadchodzący weekend udadzą się do Ząbkowic Śląskich.

Oczko na koncie
Orzeł do meczu z Nysa przystąpi mając w dorobku jeden zdobyty punkt. Wywalczył go na inauguracje, remisując na własnym boisku 2:2 z Górnikiem Wałbrzych. W drugiej serii gier ząbkowiczanie udali się do mistrza poprzedniego sezonu, Foto-Hiieny Gać. Orzeł prowadził 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2.

Transferowe ruchy
Jeśli chodzi o sytuacją kadrową, to do zespołu latem dołączył Maciej Rakoczy, grający ostatnio w Victorii Tuszyn, a wcześniej w młodzieżowych zespołach Lechii Dzierżoniów. Kolejnym graczem pozyskanym przez trenera Tomasza Masłowskiego jest Seweryn Ślepecki, ostatnio reprezentujący barwy Bielawianki Bielawa. Z nowych twarz jest także Łukasz Kucharek (Orzeł Piława Dolna) czy Michał Cholewa (Harnaś Starczówek).

Godzina 17.00
Jak spisze się Nysa w swoim pierwszym wyjazdowym meczu czwartej ligi? Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (26.08.) o godz. 17.00 na stadionie w Ząbkowicach Śląskich. Zawody poprowadzi pan Marcin Tomalski.