Facebook

Wypowiedzi trenerów po weekendowych meczach


O podsumowanie występów ligowych swoich podopiecznych w miniony weekend, poprosiliśmy trenerów Krzysztofa Konowalczyka, Kamila Krzywdę, Przemysława Gajka oraz Łukasza B
łądka.

Trener Krzysztof Konowalczyk, IV Liga: Nysa – Sokół Wielka Lipa 3:3:
- Oddaliśmy punkty. Mieliśmy przewagę w grze, prowadziliśmy 2:0 i znów brakło konsekwencji oraz koncentracji. To właśnie z koncentracją mamy największy problem. Nie możemy tracić goli w taki sposób, gdy ktoś się na chwilę zdrzemnie. Do tego nie wszyscy na boisku pracują dla zespołu na sto procent swoich możliwości.

Trener Przemysław Gajek, OJ: Gwarek Wałbrzych – Nysa Kłodzko 3:0:
- W kolejnym meczy nie jesteśmy drużyną piłkarsko słabszą od przeciwnika, jednak tracimy gole  po  bardzo prostych błędach indywidualnych. Do tego dochodzi brak skuteczności, co nie pozwala nam na zdobycie choćby jednego punktu.

Trener Kamil Krzywda, OT: Piast Nowa Ruda – Nysa Kłodzko 0:3:
- Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę strzelając trzy bramki. W drugiej części kontrolowaliśmy przebieg meczu, ale kilka razy dopuściliśmy do groźnych sytuacji. Cieszymy się z pierwszego zwycięstwa i czekamy na kolejne spotkanie

Trener Łukasz Błądek, OM: AP Świdnica – Nysa 0:3, TM: Nysa – Inter Ożary 10:0:
- Zanotowaliśmy bardzo udany początek zarówno na szczeblu terenowym jak i okręgowym. Chłopcy bardzo się starają na treningach i to co ćwiczymy próbujemy przełożyć na mecze. Każdy ciężko pracuje, stara się, bo wie, że to zaprocentuje w przyszłości. Na słowa pochwały zasługują wszyscy moi chłopcy zespołu młodzików. Każdy w swoim meczu pokazał się z dobrej strony i robił to co od niego wymagam. Każdy broni, każdy atakuje. Po drugie cieszy także fakt, że w dwóch meczach nie straciliśmy gola.