Facebook

Zapowiedź: towarzyskie derby Nysy


Dwa wydarzenia w nachodzący weekend czekają na fanów kłodzkiego klubu. Swój mecz rozegrają piłkarze, a Nysa będzie organizatorem kolejnego turnieju młodzieżowego. Z kolei pojedynek doralowców po raz kolejny został przełożony.

Coraz bliżej startu
Szósty mecz towarzyski mają zaplanowany piłkarze Krzysztofa Konowalczyka. To będzie przedostatni mecz kontrolny, który Nysa rozegra w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Bliski sparing
To będzie zarazem okazja dla kibiców MKS, bowiem sparing odbędzie się na boisku w Nowej Rudzie-Słupcu. Rywalem będzie lider wałbrzyskiej ligi okręgowej, Piast Nowa Ruda. Mecz odbędzie się w sobotę (03.03.) o godz. 15.00. 

Międzynarodowe zmagania
W sobotni poranek zapraszamy do hali KCKSiR. Tym razem MKS będzie organizatorem turnieju dla drużyn z rocznika 2009 młodsi. Do zmagań przystąpi dziesięć ekip. Zagrają dwie drużyny Nysy i FK Nachod oraz Zagłębie Wałbrzych, Czarni Otmuchów, AP Dzierżoniów, Lechia Dzierżoniów, AP Stronie Śląskie i Hutnik Szczytna.

O której na halę?
Kluby zagrają w dwóch grupach, a następnie w zależności od miejsc zajętych w fazie grupowej, zmierzą w meczach o końcowe lokaty. Turniej odbędzie się w sobotę (03.03.). Start o godz. 09.00, a zakończenie około godz. 14.00.

Przełożony mecz
Pojedynek Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ponownie został przesunięty z soboty na środę. Rywalem Nysy będzie Kotwica Kołobrzeg, czyli pojedynek dwóch ligowych rywali w tabeli. Spotkanie, ze względu na udział naszych zawodników w finałach mistrzostw Polski U-20, odbędzie się w dniu 07 marca o godz. 19.30.