Facebook

LIGA: WYNIKI IV, V LIGI ORAZ A I B KLASY [AKTUALIZACJA]


Poniżej wyniki majówkowych kolejek (01-03.05.) rozgrywanych w IV lidze, lidze okręgowej oraz mecze w kłodzkiej A i B Klasie.

16. kolejka (zaległa) IV ligi - wschód - 01.05.18 r.
Unia Bardo - Nysa Kłodzko 0:0
Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica 4:0 (rozegrany 28.03.)
Górnik Wałbrzych - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2
Pogoń Oleśnica - Sokół Wielka Lipa 1:1
MKP Wołów - Sokół Marcinkowice 1:1
Bielawianka Bielawa - Piast Żerniki-Wrocław 2:0
Śląsk II Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 4:0 (4:0)
Wiwa Goszcz - Karolina Jaworzyna Śląska 5:2

22. kolejka wałbrzyskiej ligi okręgowej - 01.05.18 r.
Victoria Świebodzice - Orzeł Lubawka 1:3 
Skałki Stolec - Granit Roztoka 3:2
LKS Bystrzyca Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0 
Kryształ Stronie Śląskie - Pogoń Duszniki Zdrój 8:0
Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna 1:0
Grom Witków - Piast Nowa Ruda 1:5
Zjednoczeni Żarów - Victoria Tuszyn  2:2
Zdrój Jedlina Zdrój - MKS Szczawno Zdrój 3:0
Zaległe mecze 16. kolejki (03.05.):
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno Zdrój 4:4 (3:0)
Victoria Tuszyn - Pogoń Duszniki Zdrój 3:1

18. kolejka A Klasy, grupa IV - 03.05.18 r.
ATS Wojbór z- LKS Wambierzyce 2:0
Włókniarz Kudowa Zdrój - Śnieżnik Domaszków 3:4
Zamek Gorzanów - Sudety Międzylesie 2:2
Granica Tłumaczów - Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:2 (01.05.)
Hutnik Szczytna - KS Polanica Zdrój 2:4
LKS Bierkowice - Orlęta Krosnowice 3:6
Łomniczanka Stara Łomnica - Odrodzenie Szalejów Dolny 4:3

20. Kolejka B Klasy, grupa I  - 03.05.18 r.
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Trojan Lądek Zdrój 3:1
Igliczna Wilkanów - Zamek Trzebieszowice 7:0
Zamek II Gorzanów - Sparta Stary Waliszów 1:2
Czermna Kudowa Zdrój - Zrzeszeni Niwa 1:1

16. Kolejka B Klasy, grupa II - 03.05.18 r.
Harnaś Starczówek - pauza
Perła Płonica - Czarni Braszowice 1:3
Cis Brzeźnica - Orzeł Mąkolno 3:0
Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec 2:2
Przedborowianka Przedborowa - Piasek Potworów 2:2
Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:1