Facebook

Kapitan Nysy ponownie Kadrze


Reprezentacja Dolnego Śląska rozpoczęła eliminacje UEFA Region’s Cup. W kadrze nie zabrakło kapitana Adama Bońkowskiego, który spotkanie rozpoczął w wyjściowej jedenastce.

Dolnośląscy gracze zmierzyli się z Lubuskim ZPN. Było to pierwsze spotkanie naszej drużyny w ramach eliminacji krajowych do mistrzostw Europy UEFA Region’s Cup 2021/22. Przypomnijmy, że podopieczni trenerów Grzegorza Kowalskiego, Jacka Opałki i Mirosława Drączkowskiego w czerwcu zagrają w turnieju finałowym UEFA Region’s Cup 2019/20, który odbędzie się niemieckiej Bawarii.

Tymczasem Dolny Śląsk gra dalej w eliminacjach kolejnej edycji mistrzostw po wygranej w Żarach 4:1.  W wyjściowej jedenastce znalazł się Adam Bońkowski, który rozegrał 45 minut. Do przerwy było 0:0, ale po zmianie stron Dolnoślązacy zdecydowanie przeważali. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie wygrany z meczu Śląski ZPN – Opolski ZPN.