Facebook

ZAPOWIEDŹ: Młodzieżowe ostatki


- Zbliża się koniec sezonu

- Dwa domowe i wyjazdowe mecze

Już bez pierwszego zespołu toczyć się będą weekendowe zmagania ligowe drużyn Nysy Kłodzko. Pierwszy zespół zakończył sezon 2018/2019 w czwartej ligi. Na placu boju pozostały zespoły młodzieżowe, które w ten weekend rozegrają ostatnie spotkania w bieżącym sezonie.

Juniorskie ekipy o punkty będą rywalizować na wyjazdach. Zespół juniora starszego, który dwie kolejki temu zapewnił sobie pierwsze miejsce w  Klasie Okręgowej Juniorów Starszych, w ostatniej serii gier czeka potyczka z KS Polanicą Zdrój. Mecz odbędzie się na stadionie w Polanicy-Zdroju o godz. 11.00. Z kolei juniorzy młodsi zagrają z liderem rozgrywek. Nysa zmierzy się w Ząbkowicach Śląskich z tamtejszym Orłem.  Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (16.06.) o godz. 11.00.

Ostatnie kolejki rozegrają zespoły trampkarzy i młodzików, rywalizujące w ligach okręgowych. Ci pierwsi na własnym boisku podejmą, w zaległym meczu 4. Kolejki, ekipę Gwarka Wałbrzych. Mecz odbędzie się w sobotę (15.06.) o godz. 15.00 na kłodzkim stadionie. Z kolei rywalem młodzików, którzy maja do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz, będzie inny wałbrzyski zespół. Podopieczni Przemysława Gajka zmierzą się z Basztą Wałbrzych. To spotkanie także w sobotę, a pierwszy gwizdek o godz. 11.00.

Ponadto Nysa weźmie udział w turnieju organizowanym przez KS Stary Wielisław o Puchar Sołtysa. MKS wystawi drużyny w roczniku 2010, 2011 i 2013. Zmagania rozegrane zostaną w sobotę na boisku w  Starym Wielisławie. Start o godz. 12.30.