Facebook

Boniek na wylocie


W niedzielę Adam Bońkowski wraz z Reprezentacją Dolnego Śląska wyleciał na finały UEFA Region’s Cup.

Kapitana Nysy nie zabrakło wśród powołanych zawodników na finały UEFA Region’s Cup, które odbędą się od 18 do 26 czerwca w Bawarii w Niemczech. Wcześniej, bo od piątku, kadra przebywała na zgrupowaniu w Trzebnicy.

W niedzielę zwodnicy wylecieli do Bad Gogging, które będzie bazą dolnośląskiej kadry podczas mistrzostw. Pierwszy mecz Reprezentacja Dolnego Śląska rozegra we wtorek z regionem Chayka (Rosja) g. 18.45 w Neustadt.

Powołania do kadry na finały UEFA Region’s Cup:

Mateusz Baszak – Apis Jędrzychowice
Szymon Tragarz – Górnik Wałbrzych
Jarosław Krawczyk – Orkan Szczedrzykowice
Bartłomiej Kot – Polonia-Stal Świdnica
Maciej Tomaszewski – Ślęza Wrocław
Tobiasz Jarczak – GKS Mirków
Paweł Słonecki – Lechia Dzierżoniów
Adrian Repski – Ślęza Wrocław
Adrian Niewiadomski – Ślęza Wrocław
Patryk Caliński – Śląsk Wrocław
Grzegorz Borowy – Lechia Dzierżoniów
Jakub Bohdanowicz – Ślęza Wrocław
Marcin Buryło – Foto-Higiena Gać
Adam Bońkowski – Nysa Kłodzko
Kornel Traczyk – Ślęza Wrocław
Mateusz Kluzek – Ślęza Wrocław
Paweł Niemienionek – Ślęza Wrocław
Mateusz Jaros – Piast Żmigród
Dawid Pożarycki – Stal Brzeg/Foto-Higiena Gać
Adrian Puchała – Polonia Trzebnica

Terminarz UEFA Region’s Cup

Wtorek, 18 czerwca

Grupa A
Zachodnia Słowacja – Stambuł (14:00, Kelheim)
Bawaria – Normandia (18:45. Kelheim) 

Grupa B
Hradec Kralove – Kastylia (14:00, Neustadt)
Południowy Region Chayka – Dolny Śląsk (18:45, Neustadt)

Czwartek, 20 czerwca

Grupa A:
Stambuł – Normandia (13:00, Hankofen)
Bawaria – Zachodnia Słowacja (14:30, Landshut)

Grupa B:
Hradec Kralove – Południowy Region Chayka (16:00, Kelheim)
Dolny Śląsk – Kastylia (18:00, Hankofen)

Niedziela, 23 czerwca:

Grupa A:
Stambuł – Bawaria (10:30, Landshut)
Normandia – Zachodnia Słowacja (10:30, Neustadt)

Grupa B:
Dolny Śląsk – Hradec Kralove (17:30, Neustadt)
Kastylia – Południowy Region Chayka (17:30, Hankofen) 

Finał
Środa, 26 czerwca
Zwycięzcy grup (18:30, Burghausen)