Praca wre, z nowym trenerem

Po przerwie urlopowej, wracamy z informacjami. Trwają przygotowania pierwszego zespołu do nowego sezonu. Nysa do rozgrywek przystąpi w mocno zmienionym składzie. Najważniejsza zmiana to ta na stanowisku trenera.

Zespół seniorów w sezonie 2019/2020 poprowadzi Arkadiusz Albrecht. Trener, który w przeszłości trenował ekipy Zamka Kamieniec Ząbkowicki czy ząbkowickiego Orła, zastąpił na tym stanowisku Artura Oczkosia. Nowemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia w prowadzeniu MKS, a A. Oczkosiowi dziękujemy za podjęcie się próby ratowania kłodzkiego zespołu w czwartej lidze.

Kłodzczanie mają już za sobą dwa mecze kontrolne pod wodzą nowego szkoleniowca. Na początek Nysa rywalizowała z Iskrą Jaszkowa Dolna. MKS wygrał 6:0. W pierwszej połowie wystąpili gracze pierwszej drużyny oraz piłkarze testowani. Po zmianie stron szanse dostali juniorzy oraz kolejni gracze testowani.

W drugim sparingu rywalem zespołu z Kłodzka była ząbkowicka Polonia. MKS zwyciężył 9:1. W sobotę rywalem będzie czwartoligowa Unia Bardo. Sparing rozegrany zostanie w sobotę (03.08.) na boisku rywala. Początek o godz. 11.00.