Facebook

Puchar Polski: II runda na razie bez Nysy [WYNIKI] (2)


W środę rozegrano drugą rundę Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Swój mecz miała rozegrać również Nysa, ale do spotkania nie dojdzie.

Kłodzczanie mieli zmierzyć się z beniaminkiem A-klasy, zespołem LUKS Czermna. W pierwotnym terminie spotkanie nie dojdzie do skutku, bowiem zostało ono przełożone przez OZPN Wałbrzych z uwagi na brak możliwości obsadzenia tego pojedynku przez trójkę sędziowską.

Nowy termin pojedynku, który rozegrany zostanie na boisku w Czermnej, to 4 września (środa), godz. 17.00. Na ten termin zostało przełożonych większość meczów z udziałem drużyn z naszego rejonu.

II RUNDA PUCHARU POLSKI OZPN WAŁBRZYCH - 28/08/2019, 17:00

Zagłębie Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce przeł. 29.08.
KS Walim - MKS Szczawno-Zdrój 3:5
Czarni Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 1:11
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Lubawka 3:6
Zdrój Jedlina-Zdrój - Pogoń Pieszyce 2:3
Unia Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca 4:1
Orzeł Witoszów Dolny - Victoria Świebodzice 0:6
Darbor Bolesławice - AKS Granit Strzegom 0:1
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna 2:1
Zieloni Mrowiny - Venus Nowice 4:4 k. 2:4
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice 3:1
Cukrowinik Pszenno - Bielawianka Bielawa 0:6
PUO Wiśniowa - LKS Bystrzyca Górna 0:10
Unia Jaroszów - Grom Witków 2:7
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów 4:2
Boxmet Piskorzów - Karolina Jaworzyna Śląska 2:7
Czermna Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko przeł. na 04.09 (17.00.)
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice przeł. 04.09.
Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica przeł. 04.09.
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Duszniki-Zdrój 3:0 v.o.
Kryształ Stronie Śląskie - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:4
Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie przeł. 04.09.
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków 4:6
KS Polanica-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój przeł. na 04.09.
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice 1:2
Unia Bardo - Lechia Dzierżoniów 1:2
Sparta Stary Waliszów - Czarni Sieniawka 3:1
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 0:1
Delta Słupice - Bielawianka II Bielawa 7:0
Ślęża Ciepłowody - Słowianin Wolibórz 0:5
ATS Wojbórz - Skałki Stolec 1:7
Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Ząbkowice Śl. 1:1 k. 4:5