Facebook

Wypowiedzi pomeczowe: Luks - Nysa


Jak piłkarze ocenili spotkanie oraz swój występ w Pucharze Polski przeciwko Luks Czermna
? Poniżej wypowiedzi jednego z głównych bohaterów, bramkarza Jonatana Jantarskiego oraz zdobywcy gola na 1:1, Bartosza Bachmatiuka.

Pomocnik Bartosz Bachmatiuk:
- Dostaliśmy szansę zaprezentowania się przeciwko silnemu fizyczne rywalowi. Sam skład był eksperymentalny, ale dobrze nam się grało, pomimo braku większości starszych i doświadczonych zawodników
- Z przebiegu meczu zwycięstwo nam się należało, ale nie było łatwo. Trzeba było włożyć dużo sił i wykorzystać wskazówki trenera, a to w końcowym rozrachunku przełożyło się na awans do kolejnej rundy. 

Bramkarz Jonatan Jantarski:

- Jako drużyna nie zagraliśmy najlepszego spotkania, popełniliśmy wiele błędów, ale to przede wszystkim przez brak zgrania i rytmu meczowego wśród zawodników. Jeśli chodzi o mój występ to powody do radości są, bo w kilku kluczowych sytuacjach udało się pomóc drużynie. 
- Obrona rzutów karnych zawsze daje niesamowitą satysfakcję bramkarzowi, dlatego ten mecz na pewno zapadnie w pamięci nie tylko ze względu na to, iż był to mój pierwszy oficjalny występ w seniorskiej piłce.
- Wiem jednocześnie, że przede mną dużo pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o pewność w grze, co dla bramkarza jest najważniejsze, ale to kwestia ogrania i łapania formy.