Facebook

Wypowiedzi pomeczowe: Nysa - Kryształ


Wysokie zwycięstwo Nysy nad Kryształem (8:0) komentują Paweł Cebulski oraz Przemysław Sasinowski. Czyli dwóch zawodników, którzy w sumie strzelili w tym meczu pięć goli. Hat-tricka zanotował P. Cebulski, a dublet zdobył P. Sasinowski. - z tego, co sobie przypominam, to w seniorskiej piłce nigdy dwóch goli w jednym meczu nie strzeliłem – mówi defensor.


Poniżej pełne wypowiedzi.

> Przemysław Sasinowski, obrońca Nysy Kłodzko:
- Od pierwszych minut bardzo skupieni podeszliśmy do meczu, grając wysokim pressingiem i zmuszając obrońców do błędów. Te wykorzystywaliśmy i zamienialiśmy na bramki.
- Cieszę się ze strzelonych dwóch goli, zwłaszcza, że z tego, co sobie przypominam, to w seniorskiej piłce nigdy dwóch trafień w jednym meczu nie zanotowałem. Te bramki też mnie podbudowały i dały pewność w grze. Wygraliśmy w dobrym stylu, a teraz skupiamy się na ciężkim meczu, jaki nas czeka w sobotę ze Zdrojem Jedlina Zdrój

>Paweł Cebulski, pomocnik Nysy Kłodzko
- Nie spodziewaliśmy się tak łatwego meczu. Wszystkie drużyny w tym momencie do rywalizacji z nami wychodzą podwójnie zmotywowane. Szybko udało się rozstrzygnąć losy meczu, a wpływ na to miała kontuzja bramkarza u rywali. Niemniej wygrana  w takich rozmiarach musi cieszyć.
- Teraz czeka nas całkiem inny, o wiele trudniejszy mecz w Jedlinie-Zdroju, gdzie ja osobiście jeszcze nie wygrałem.