Odrobili straty [foto]

Pięć bramek padło w meczu kontrolnym z przedstawicielem opolskiej ligi okręgowej. Dwa trafienia zanotował Jakub Gręda (na zdjęciu).

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć.

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo zanotowali piłkarze Nysy. Jednak w sparingach nie o końcowe rezultaty chodzi. – Sam mecz był bardzo trudny dla nas, brakowało nam zgrania, było wielu testowanych zawodników – mówił Łukasz Wiącek.

Podopieczni Arkadiusza Albrechta tym razem rywalizowali z przedstawicielem opolskiej ligi okręgowej. Na mecz z Czarnymi Otmuchów okazję miało się zaprezentować m.in. czterech Brazylijczyków.

Na przerwę, przy prowadzeniu 2:1, schodzili goście. - Przeciwnik pokazał się bardzo dobrze. Gra w pierwszej połowie nie mogła się podobać, w drugiej nieco się poprawiła, ale jeszcze dużo pracy przed nami – ocenił zawodnik Nysy.

Po zmianie stron padły dwa gole i obydwie dla MKS. Ich autorem był Jakub Gręda, który w ostatniej minucie sparingu wykorzystał rzut karny i ustalił wynik sparingu.