Facebook

Towarzyska lekcja [foto]


Czwartoligowiec dał lekcję piłkarzom Nysy w kolejnym meczu kontrolnym. - Bielawianka to faworyt naszej ligi i ten mecz pokazał nam, jak dużo brakuje naszej drużynie do czołowych ekip i ile czeka nas jeszcze pracy – mówi Łukasz Tracz.

Kłodzczanie rozegrali szósty mecz kontrolny. Tym razem rywalem była ekipa z Bielawy, z którą MKS spotka się w lidze. - Jesteśmy w trakcie intensywnego okresu przygotowawczego i niestety starczyło nam siły tylko na 20-30 minut meczu. Dodatkowo rywale strzelali nam ładne bramki z dystansu, a z naszej strony brakowało szybszej reakcji i doskoku do przeciwnika – mówi piłkarz Nysy. 

Rywale, w sparingu rozgrywanym na kłodzkim stadionie, strzelili Nysy siedem bramek, nie tracąc ani jednej. - Trener ma dużo materiału do analizy i wyciągnięciu wniosków z błędów, które popełniliśmy. Wierzymy, że większość z nich uda się wyeliminować i poprawić naszą grę. Czasu do ligi zostało niewiele, ale mamy solidny zespół i mam nadzieję, że uda się to poukładać – zapowiada Ł. Tracz.

Dostępna jest GALERIĘ ZDJĘĆ.