Facebook

Zapowiedź: O przełamanie w środę


To będzie intensywny tydzień dla piłkarzy Nysy Kłodzko. W odstępie siedmiu dni podopieczni Arkadiusza Albrechta rozegrają trzy mecze w ramach czwartej ligi. W środę do Kłodzka zawita zespół, z którym Nysa nie zdobyła jeszcze punktu.

W ramach 3. kolejki IV ligi rywalem będzie Piast Żerniki-Wrocław. Dotychczas kłodzczanie czterokrotnie mierzyli się z tym zespołem. W meczach tych MKS nie zdołał zdobyć nawet punktu, do tego tracąc aż piętnaście bramek, przy zaledwie dwóch strzelonych. 

W dwóch rozegranych meczach tego sezonu wrocławianie wywalczyli jeden punkt. Na inauguracje Piast uległ minimalnie, bo 0:1 w Oławie, a w ostatniej kolejce zremisował na własnym boisku 1:1 z Orłem Lubawka. Z kolei podopieczni Arkadiusza Albrechta ze Strzegomia wrócili bez punktów, przegrywając z miejscowym AKS 0:3. 

Na kłodzki stadion zapraszamy w środę (12.08.) o godz. 18:00. Zawody poprowadzi Radosław Kasprzyk z KS Wrocław.  


Wszystkim kibicom
wybierającym
 się na spotkanie przypominamy/informujemy:
> zakrywać usta i nos do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się na ich terenie;
> zachować 1,5 m odległości od innego widza (brak oznaczonych miejsc)
> uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby.