Facebook

Klasyfikacja strzelców po 4. kolejce IV ligi


Dwóch zawodników z pięcioma golami przewodzi w klasyfikacji strzelców grupy wschodniej czwartej ligi. W czołówce jest również gracz Nysy Kłodzko.

Marek Gacek z MKP Wołów oraz Artur Kierat, reprezentujący barwy Sokoła Wielka Lipa, to dotychczas najskuteczniejsi piłkarze w sezonie. Z kolei jedno trafienie mniej ma czterech innych graczy. 

Najskuteczniejszym piłkarzem MKS jest Mikołaj Kotfas, który ma na swoim koncie trzy trafienia. 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI – GRUPA WSCHODNIA – PO 4. KOLEJCE:

6 bramek - Artur Kierat (Wielka Lipa)

5 bramek - Marek Gacek (Wołów)

4 bramki - Patryk Drożyński (Bielawianka), Janusz Gancarczyk (Oława), Bartosz Chabrowski (Piast), Grzegorz Rajter (Trzebnica)

3 bramki – Mikołaj Kotfas (Nysa), Dawid Domaradzki (AKS), Dawid Kuriata (Orzeł), Marcin Buryło (Bielawianka), Przemysław Ujas (Mechanik), Krzysztof Gancarczyk (Oława), Oleh Spirov (Marcinkowice), Kevin Castillo (Wielka Lipa)

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA:

AKS Strzegom:
3 - Dawid Domaradzki
2 - Szymon Cukier, Damian Migalski, gol samobójczy
1 – Roland Emeka, Kamil Sadowski, Adrian Zieliński, Marcin Morawski

Bielawianka Bielawa:
4 - Patryk Drożyński
3 – Marcin Buryło
2 – Bartłomiej Cegiełka, Paweł Słonecki
1 - Mateusz Spychalski, Adam Bońkowski, Mateusz Peroński, Adrian Niewiadomski, gol samobójczy 

GKS Mirków/Długołęka:
1 – Filip Skórnica

Lechia Dzierżoniów:
2 - Patryk Chrapek
1 – Marcin Orłowski, Piotr Tylka, Bartosz Rzepski, Mikołaj Majewski

LKS Bystrzyca Górna:
2 - Italo Rocha De Olivera
1 – Maciej Mazanka 

Mechanik Brzezina:
3 - Przemysław Ujas
2 - Kamil Warchoł, Kacper Korkosz
1 – Kacper Jedziniak, Łukasz Deneka, Paweł Ujas 

MKP Wołów:
5 - Marek Gacek
1 – Krzysztof Włodarczyk, Marcin Berestecki, Szymon Czyżowicz, Krystian Włodarczyk, Kamil Miłkowski, Kamil Aramowicz

Moto-Jelcz Oława:
4 - Janusz Gancarczyk
3 – Krzysztof Gancarczyk
2 - Mateusz Dobkowski 

Nysa Kłodzko:
3 – Mikołaj Kotfas
1 – Krzysztof Pietrzykowski, Bartosz Mróz, Pavlo Pokhytailo 

Orzeł Lubawka:
2 - Rafał Grzelak
1 – Marcin Michnicki, Kamil Duda, Konrad Zwolennik  

Orzeł Prusice:
2 - Maciej Głogowski 
1 – Maciej Michalak, Damian Siódmak, Maciej Marciniszyn

Orzeł Ząbkowice Śląskie:
3 – Dawid Kuriata
2 – Mateusz Łaszczewski
1 - Michał Łaski 

Piast Nowa Ruda:
4 – Bartosz Chabrowski 

Piast Żerniki-Wrocław:
1 – Michał Babiec, Maciej Kowalczyk, Bartosz Bicz, Mateusz Magusiak

Pogoń Pieszyce:
1 – Adrian Jasiński, Bartosz Tomkiewicz

Polonia Trzebnica:
4 – Grzegorz Rajter
1 - Przemysław Stasiak, Filip Rojewski, Andreii Rats, Adrian Bergier, Mateusz Matković oraz gol samobójczy  

Sokół Marcinkowice:
3 – Oleh Spirov
1 - Jakub Wnęk, Jan Leończyk, Piotr Ficoń, gol samobójczy 

Sokół Wielka Lipa:
6 – Artur Kierat
3 – Kevin Castillo
1 – Igor Wargin, Damian Szaciło, Daniel Holik.

Unia Bardo:
1 – Dawid Różana, Jakub Krocz, Tomasz Zieliński, Michał Wrona, Mirosław Włodarczyk