Facebook

Wypowiedzi pomeczowe


Jak spotkanie Nysy z Polonią Trzebnica oceniali piłkarze z Kłodzka? Poniżej wypowiedzi Łukasz Tracza oraz Wojciecha Brogowskiego.

> Wojciech Brogowski:

- Od początku nastawialiśmy się na ciężki mecz. Przyjechał do nas rywal z górnej części tabeli, który wyróżniał się tym, że traci niewiele bramek, ale również niedużo ich zdobywa. W związku z tym skupiliśmy się na nie straceniu bramki jako pierwsi, gdyż wtedy o jakiejkolwiek punkty byłoby bardzo ciężko. Dzięki zaangażowaniu i skupieniu od początku meczu do końcowego gwiazdka udało nam się sprawić, że chociaż jeden punkt został w Kłodzku. Remis uważam za zasłużony wynik, obie drużyny miały swoje sytuacje, których nie wykorzystały, żadna ze stron nie powinna czuć się w związku z tym pokrzywdzona.

> Łukasz Tracz

- Przede wszystkim cieszy punkt zdobyty z trudnym przeciwnikiem. Jednak mieliśmy swoje sytuacje, szczególnie w pierwszej połowie, które powinniśmy wykorzystać i czujemy lekki niedosyt. Niemniej jednak w przekroju całego meczu remis jest najsprawiedliwszym wynikiem. Cieszy nas dobra gra w obronie i praca wykonana przez cały zespół. Każdy z nas zostawił wiele zdrowia na murawie. W najbliższych tygodniach czekają nas ciężkie mecze ale wierzymy że uda nam się sprawić nie jedna niespodziankę