Facebook

WYPOWIEDZI POMECZOWE: Orzeł - Nysa


O komentarz do wydarzeń boiskowych w meczu Orła Ząbkowice Śląskie z Nysą Kłodzko (0:2) poprosiliśmy piłkarzy obydwu ekip. Pojedynek podsumowuje Dawid Cupider oraz Michał Łaski.

Dawid Ciupider, kapitan Nysy Kłodzko:

- To był mecz walki, dużo fauli oraz twardej gry. Bardzo szybka pokazana czerwona kartka dla Orła, dzięki czemu grało nam się łatwiej. Jednak trzeba przyznać, że przeciwnik grał w osłabieniu, ale wydawało się, jakby nie odczuwali tej straty. W drugiej połowie, stworzyliśmy sobie już więcej dogodnych sytuacji, ale zawodziła skuteczność. Cieszy zdobycie bardzo ważnych trzech punktów, a także gra bez straty gola. 

Michał Łaski, Orzeł Ząbkowice Śląskie:

- Mecz ustawiła szybko pokazana czerwona kartka i w dziesiątkę musieliśmy gonić wynik. Nysa nie zachwycała swoją grą i to pomimo przewagi liczebnej, ale nam również nie udawało się stwarzać dogodnych sytuacji. Mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Dużo było walki i brzydkiej gry, a sytuacje dla obu stron stwarzane były głównie po stałych fragmentach gry. Ogromna szkoda tego pojedynku, ponieważ wszyscy liczyliśmy na zwycięstwo i progres w tabeli. Życie i boisko nas zweryfikowało, ale już w sobotę będziemy mieli okazję do rehabilitacji.