LKS Bystrzyca Górna OJ 2:5 MKS Nysa Kłodzko OJ
LKS Bystrzyca Górna OJ 2 : 5
MKS Nysa Kłodzko OJ
27-08-2016 11:00
    1  Paweł Walczak
  15' 1  Tomasz Kubies
  26' 1  Michał Gałka
  31' 1  Nikolas Zieliński
  61' 1  Nikolas Zieliński
  72' 1  Kacper Michel

Skład:Cyba,Zieliński,Kusa,Walczak,Zajączkowski.Sitarz,Krawczak,Chodorowski,Gałka,Domagała, Kubies.

Pierwsze emocje, pierwszy wyjazd i pierwsze zdobyte bramki. Dziś gościliśmy na boisku Bystrzycy Górnej.

Pierwsze minuty były zdecydowanie po naszej stronie, graliśmy bardzo dobrze piłką i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe.W 10 minucie gry dobrą sytuację miał Sitarz, który strzałem za 16 skierował piłke w stronę bramki, ale bramkarz gospodarzy niestety wybroniłuderzenie. Po kilkunastu minutach przeciwnicy przenieśli się na naszą połowę. Skrzydłowy rywali ustawił sobie piłkę na swojej lewej nodze i uderzył, piłka po rykoszecie trafiła do bramki. Nie załamaliśmy się, wręcz przeciwnie brnęliśmy do odrobienia strat co dało skutek po zaledwie kilku minutach.

Zamieszanie w polu karnym rywali, piłka wpada pod nogi Tomka a ten bez żadnych problemów trafia do siatki. Nadal atakowaliśmy, rzut wolny w 30 minucie gry, podchodzi kapitan drużyny i pięknym strzałem trafia kolejnego gola i daje prowadzenie swojej drużynie. Pod koniec pierwszej połowy, zdobywca pierwszego gola zaszarżował na pole rywali, ogrywając dwóch przeciwników zostaje sfaulowany, zostaje podyktowany rzut karny.

Do piłki ponownie podchodzi Zieliński i bez żadnych problemów podnosi wynik na 3:1 do przerwy. Po przerwie idealnym podaniem popisał się Sitarz który podawał miedzy dwóch do Gałki, a ten strzela kolejnego gola. W 75 minucie został podyktowany rzut karny dla Bystrzycy, napastnik karnego nie zmarnował gol dla gospodarzy. Pod koniec meczu wchodzący z ławki rezerwowej Michel zdobywa ostatniego gola dla naszej drużyny, gol który nokautuje rywali. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla drużyny z Kłodzka!