Brak meczy
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Rejestracja
Zapomniałem hasła
Kalendarz/Rezultaty
Data Strona klubowa G v G Wyjazd
11 Lut 2014 Victoria Świebodzice 4 v 0 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
13 Wrz 2014 Piast Nowa Ruda 5 v 0 Skalnik Czarny Bór [V liga]
13 Wrz 2014 Jedlina Zdrój 3 v 1 Unia Bardo [V liga]
14 Wrz 2014 Zamek Gorzanów 1 v 5 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
14 Wrz 2014 Pogoń Duszniki Zdrój 4 v 1 Czarni Braszowice [A KL.]
14 Wrz 2014 Zamek Kamieniec Ząbk. 6 v 3 Nysa Kłodzko [jun]
14 Wrz 2014 Nysa Kłodzko 2 v 1 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
14 Wrz 2014 MLKS Radków 3 v 1 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
14 Wrz 2014 Tęcza Ścinawka Dln. 2 v 4 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
14 Wrz 2014 Odrodzenie Szalejów Dolny 1 v 5 Śnieżnik Domaszków [A Kl.]
14 Wrz 2014 Hutnik Szczytna 4 v 1 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
14 Wrz 2014 Kryształ Stronie Śl. 1 v 2 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
14 Wrz 2014 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 v 1 Gola Świdnicka [V liga]
14 Wrz 2014 Trojan Lądek Zdrój 1 v 0 Unia Złoty Stok [V liga]
17 Wrz 2014 Unia Bardo 1 v 3 Bielawianka Bielawa [Puchar]
17 Wrz 2014 Słowianin Wolibórz 4 v 2 Piast Nowa Ruda [Puchar]
17 Wrz 2014 Nysa Kłodzko 0 v 3 Polonia-Stal Świdnica [Puchar]
17 Wrz 2014 Kryształ Stronie Śl. 2 v 2 Trojan Lądek Zdrój [puchar]
17 Wrz 2014 Włókniarz Kudowa Zdrój 0 v 7 Orzeł Ząbkowice Śl. [Puchar]
17 Wrz 2014 Polonia Ząbkowice Śl. 4 v 1 Unia Złoty Stok [puchar]
20 Wrz 2014 Victoria Świebodzice 3 v 1 Nysa Kłodzko [V liga]
20 Wrz 2014 Iskra Jaszkowa Dolna 6 v 1 Stal Świdnica [V liga]
20 Wrz 2014 Karolina Jaworzyna Śl. 3 v 0 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
21 Wrz 2014 Polonia Ząbkowice Śl. 5 v 2 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
21 Wrz 2014 Łomniczanka 2 v 0 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
21 Wrz 2014 Orlęta Krosnowice 2 v 0 Zamek Gorzanów [A Kl.]
21 Wrz 2014 Polonia Bystrzyca Kł. 7 v 2 Sudety Międzylesie [A Kl.]
21 Wrz 2014 KS Polanica Zdrój 2 v 5 MLKS Radków [A Kl.]
21 Wrz 2014 Zamek Kamieniec Ząbk. 0 v 1 Piast Nowa Ruda [V liga]
21 Wrz 2014 Unia Bardo 7 v 1 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
24 Wrz 2014 Iskra Jaszkowa Dolna 1 v 10 Lechia Dzierżoniów [Puchar]
27 Wrz 2014 Piast Nowa Ruda 3 v 3 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
28 Wrz 2014 Zamek Gorzanów 2 v 2 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
28 Wrz 2014 Gola Świdnicka 2 v 0 Unia Bardo [V liga]
28 Wrz 2014 Pogoń Duszniki Zdrój 0 v 1 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
28 Wrz 2014 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 v 1 Unia Złoty Stok [V liga]
28 Wrz 2014 Trojan Lądek Zdrój 1 v 1 Skalnik Czarny Bór [V liga]
28 Wrz 2014 Kryształ Stronie Śl. 6 v 1 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
28 Wrz 2014 Odrodzenie Szalejów Dolny 3 v 2 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
28 Wrz 2014 MLKS Radków 2 v 0 Śnieżnik Domaszków [A Kl.]
28 Wrz 2014 LKS Bystrzyca Grn. 2 v 1 Nysa Kłodzko [V liga]
04 Paz 2014 Hutnik Szczytna 1 v 3 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
04 Paz 2014 Victoria Świebodzice 3 v 1 Piast Nowa Ruda [V liga]
04 Paz 2014 Karolina Jaworzyna Śl. 8 v 1 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
04 Paz 2014 Iskra Jaszkowa Dolna 0 v 3 Piławianka Piława Grn. [V liga
04 Paz 2014 Nysa Kłodzko 5 v 0 Polonia-Stal Świdnica [V liga]
05 Paz 2014 Polonia Ząbkowice Śl. 2 v 0 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
05 Paz 2014 Śnieżnik Domaszków 1 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
05 Paz 2014 KS Polanica Zdrój 0 v 2 Zamek Gorzanów [A Kl.]
05 Paz 2014 Polonia Bystrzyca Kł. 6 v 0 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
05 Paz 2014 Unia Bardo 0 v 1 LKS Bystrzyca Górna [V liga]
05 Paz 2014 Zamek Kamieniec Ząbk. 2 v 0 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
11 Paz 2014 Piast Nowa Ruda 3 v 0 Nysa Kłodzko [V liga]
11 Paz 2014 Jedlina Zdrój 3 v 2 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
12 Paz 2014 Zamek Gorzanów 2 v 2 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
12 Paz 2014 Sudety Międzylesie 1 v 2 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
12 Paz 2014 Unia Bardo 1 v 5 Unia Złoty Stok [V liga]
12 Paz 2014 MLKS Radków 2 v 4 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
12 Paz 2014 Orlęta Krosnowice 2 v 2 Inter Ożary [A Kl.]
12 Paz 2014 Odrodzenie Szalejów Dolny 2 v 2 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
12 Paz 2014 Kryształ Stronie Śl. 3 v 2 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
12 Paz 2014 Włókniarz Kudowa Zdrój 0 v 1 Skalnik Czarny Bór [V liga]
12 Paz 2014 Trojan Lądek Zdrój 3 v 1 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
18 Paz 2014 Iskra Jaszkowa Dolna 0 v 3 Jedlina Zdrój [V liga]
18 Paz 2014 Karolina Jaworzyna Śl. 5 v 1 Unia Bardo [V liga]
18 Paz 2014 Victoria Świebodzice 3 v 1 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
19 Paz 2014 Śnieżnik Domaszków 1 v 1 Zamek Gorzanów [A Kl.]
19 Paz 2014 Pogoń Duszniki Zdrój 4 v 1 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
19 Paz 2014 Inter Ożary 2 v 0 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
19 Paz 2014 Łomniczanka 3 v 4 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
19 Paz 2014 Hutnik Szczytna 6 v 1 Sudety Międzylesie [A Kl.]
19 Paz 2014 Polonia Bystrzyca Kł. 3 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
19 Paz 2014 Nysa Kłodzko 1 v 0 Piławianka Piława Grn. [V liga
19 Paz 2014 Zamek Kamieniec Ząbk. 4 v 2 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
19 Paz 2014 Polonia-Stal II Świdnica 1 v 2 Piast Nowa Ruda [V liga]
26 Paz 2014 Sudety Międzylesie 0 v 2 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
26 Paz 2014 Zamek Gorzanów 2 v 3 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
26 Paz 2014 KS Polanica Zdrój 0 v 2 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
26 Paz 2014 Orlęta Krosnowice 9 v 3 Czarni Braszowice [A KL.]
26 Paz 2014 Tęcza Ścinawka Dln. 3 v 4 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
26 Paz 2014 Trojan Lądek Zdrój 1 v 2 Nysa Kłodzko [V liga]
26 Paz 2014 Unia Bardo 5 v 0 Skalnik Czarny Bór [V liga]
26 Paz 2014 Unia Złoty Stok 5 v 0 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
26 Paz 2014 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 v 3 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
26 Paz 2014 LKS Bystrzyca Grn. 1 v 1 Piast Nowa Ruda [V liga]
02 Lis 2014 Stal Świdnica 0 v 2 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
02 Lis 2014 Polonia Ząbkowice Śl. 2 v 5 MLKS Radków [A Kl.]
02 Lis 2014 Pogoń Duszniki Zdrój 4 v 1 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
02 Lis 2014 Hutnik Szczytna 2 v 1 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
02 Lis 2014 Łomniczanka 2 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
02 Lis 2014 Polonia Bystrzyca Kł. 3 v 3 Śnieżnik Domaszków [A Kl.]
02 Lis 2014 Inter Ożary 1 v 2 Zamek Gorzanów [A Kl.]
02 Lis 2014 Iskra Jaszkowa Dolna 0 v 3 Zryw Gola Świdnicka [V liga]
02 Lis 2014 Piast Nowa Ruda 3 v 2 Piławianka Piława Grn. [V liga
02 Lis 2014 Zamek Kamieniec Ząbk. 3 v 2 Unia Bardo [V liga]
02 Lis 2014 Nysa Kłodzko 3 v 1 Jedlina Zdrój [V liga]
09 Lis 2014 Zryw Gola Świdnicka 3 v 1 Victoria Świebodzice [V liga]
09 Lis 2014 Orlęta Krosnowice 0 v 1 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
09 Lis 2014 MLKS Radków 3 v 1 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
09 Lis 2014 Inter Ożary 5 v 2 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
09 Lis 2014 Tęcza Ścinawka Dln. 1 v 4 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
09 Lis 2014 KS Polanica Zdrój 8 v 1 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
09 Lis 2014 Odrodzenie Szalejów Dolny 2 v 3 Kryształ Stronie Śl. [A Klasa]
09 Lis 2014 Zamek Gorzanów 4 v 2 Sudety Międzylesie [A Kl.]
09 Lis 2014 Unia Złoty Stok 3 v 2 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
09 Lis 2014 Trojan Lądek Zdrój 0 v 2 Piast Nowa Ruda [V liga]
09 Lis 2014 Unia Bardo 2 v 0 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
09 Lis 2014 Włókniarz Kudowa Zdrój 0 v 6 Nysa Kłodzko [V liga]
15 Lis 2014 Iskra Jaszkowa Dolna 1 v 2 Unia Złoty Stok [V liga]
15 Lis 2014 Piast Nowa Ruda 2 v 2 Jedlina Zdrój [V liga]
16 Lis 2014 Sudety Międzylesie 0 v 2 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
16 Lis 2014 Polonia Ząbkowice Śl. 4 v 1 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
16 Lis 2014 Pogoń Duszniki Zdrój 0 v 1 MLKS Radków [A Kl.]
16 Lis 2014 Kryształ Stronie Śl. 5 v 2 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
16 Lis 2014 Hutnik Szczytna 0 v 8 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
16 Lis 2014 Łomniczanka 2 v 2 Śnieżnik Domaszków [A Kl.]
16 Lis 2014 Polonia Bystrzyca Kł. 5 v 0 Zamek Gorzanów [A Kl.]
16 Lis 2014 Piławianka Piława Górna 0 v 2 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
16 Lis 2014 Victoria Świebodzice 6 v 1 Unia Bardo [
16 Lis 2014 Nysa Kłodzko 4 v 0 Gola Świdnicka [V liga]
22 Lis 2014 Piast Nowa Ruda 8 v 1 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
23 Lis 2014 Czarni Braszowice 2 v 6 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
23 Lis 2014 Zamek Gorzanów 3 v 3 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
23 Lis 2014 Pogoń Duszniki Zdrój 0 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
23 Lis 2014 Łomniczanka 3 v 2 Inter Ożary [A Kl.]
23 Lis 2014 Hutnik Szczytna 0 v 4 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
23 Lis 2014 Kryształ Stronie Śl. 3 v 4 MLKS Radków [A Kl.]
23 Lis 2014 Victoria Świebodzice 4 v 1 Unia Złoty Stok [V liga]
23 Lis 2014 Nysa Kłodzko 2 v 0 Unia Bardo [V liga]
23 Lis 2014 LKS Bystrzyca Grn. 3 v 2 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
30 Lis 2014 Czarni Braszowice 1 v 5 Zamek Gorzanów [A Kl.]
30 Lis 2014 Orlęta Krosnowice 2 v 1 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
30 Lis 2014 KS Polanica Zdrój 5 v 1 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
30 Lis 2014 Inter Ożary 2 v 2 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
30 Lis 2014 Polonia Bystrzyca Kł. 5 v 0 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
30 Lis 2014 Skalnik Czarny Bór 3 v 4 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
30 Lis 2014 Karolina Jaworzyna Śl. 1 v 0 Victoria Świebodzice [V liga]
30 Lis 2014 Jedlina Zdrój 4 v 3 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
30 Lis 2014 Unia Złoty Stok 1 v 4 Nysa Kłodzko [V liga]
29 Mar 2015 Zamek Gorzanów 1 v 1 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
29 Mar 2015 Sudety Międzylesie 1 v 5 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
29 Mar 2015 Polonia Ząbkowice Śl. 3 v 5 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
29 Mar 2015 Piast Nowa Ruda 3 v 1 Unia Bardo [V liga]
29 Mar 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 3 v 1 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
29 Mar 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 3 v 3 Śnieżnik Domaszków [A Kl.]
29 Mar 2015 Nysa Kłodzko 4 v 0 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
29 Mar 2015 Hutnik Szczytna 1 v 2 Inter Ożary [A Kl.]
29 Mar 2015 Kryształ Stronie Śl. 1 v 1 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
29 Mar 2015 Odrodzenie Szalejów Dolny 4 v 2 MLKS Radków [A Kl.]
29 Mar 2015 Stal Świdnica 0 v 1 Unia Złoty Stok [V liga]
11 Kwi 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 0 v 0 LKS Bystrzyca Górna [V liga]
11 Kwi 2015 Skalnik Czarny Bór 1 v 4 Nysa Kłodzko [V liga]
11 Kwi 2015 Piast Nowa Ruda 2 v 2 Unia Złoty Stok [V liga]
11 Kwi 2015 Zryw Gola Świdnicka 6 v 1 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
12 Kwi 2015 Czarni Braszowice 2 v 4 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
12 Kwi 2015 Śnieżnik Domaszków 6 v 0 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
12 Kwi 2015 Włókniarz Kudowa Zdrój 0 v 0 Jedlina Zdrój [V liga]
12 Kwi 2015 Unia Bardo 0 v 1 Piławianka Piława Grn. [V liga
12 Kwi 2015 Zamek Kamieniec Ząbk. 3 v 2 Victoria Świebodzice [V liga]
12 Kwi 2015 Łomniczanka 2 v 0 Zamek Gorzanów [A Kl.]
12 Kwi 2015 Polonia Bystrzyca Kł. 1 v 1 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
12 Kwi 2015 Orlęta Krosnowice 2 v 0 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
12 Kwi 2015 KS Polanica Zdrój 3 v 0 Sudety Międzylesie [A Kl.]
18 Kwi 2015 Victoria Świebodzice 3 v 2 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
18 Kwi 2015 Piast Nowa Ruda 2 v 2 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
19 Kwi 2015 Zamek Gorzanów 3 v 1 MLKS Radków [A Kl.]
19 Kwi 2015 Nysa Kłodzko 1 v 1 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
19 Kwi 2015 LKS Bystrzyca Grn. 8 v 0 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
19 Kwi 2015 Trojan Lądek Zdrój 1 v 2 Unia Bardo [V liga]
19 Kwi 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 0 v 1 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
19 Kwi 2015 Odrodzenie Szalejów Dolny 1 v 3 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
19 Kwi 2015 Kryształ Stronie Śl. 1 v 1 Inter Ożary [A Kl.]
19 Kwi 2015 Hutnik Szczytna 3 v 1 Czarni Braszowice [A KL.]
25 Kwi 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 0 v 2 Nysa Kłodzko - PO I POŁOWIE [V
25 Kwi 2015 Zamek Kamieniec Ząbk. 5 v 2 Polonia-Stal Świdnica [V liga]
25 Kwi 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 2 v 2 Nysa Kłodzko [V liga]
25 Kwi 2015 Victoria Świebodzice 0 v 3 LKS Bystrzyca Górna [V liga]
26 Kwi 2015 Czarni Braszowice 2 v 3 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
26 Kwi 2015 Śnieżnik Domaszków 7 v 2 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
26 Kwi 2015 Skalnik Czarny Bór 0 v 2 Piast Nowa Ruda [V liga]
26 Kwi 2015 KS Polanica Zdrój 2 v 3 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
26 Kwi 2015 Polonia Bystrzyca Kł. 3 v 1 Kryształ Stronie Śl. [A Kl.]
26 Kwi 2015 Łomniczanka 4 v 1 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
26 Kwi 2015 Unia Złoty Stok 7 v 0 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
01 Maj 2015 Piast Nowa Ruda 1 v 0 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
02 Maj 2015 Polonia-Stal II Świdnica   v   Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
03 Maj 2015 Zamek Gorzanów 0 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
03 Maj 2015 Sudety Międzylesie 2 v 2 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
03 Maj 2015 Trojan Lądek Zdrój 0 v 2 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
03 Maj 2015 Nysa Kłodzko 2 v 0 Victoria Świebodzice [V liga]
03 Maj 2015 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 v 0 Unia Bardo [V liga]
03 Maj 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 2 v 2 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
03 Maj 2015 MLKS Radków 4 v 1 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
03 Maj 2015 Hutnik Szczytna   v   Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
09 Maj 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 1 v 3 Piast Nowa Ruda [V liga]
09 Maj 2015 Victoria Świebodzice 5 v 0 Polonia-Stal II Świdnica [V li
10 Maj 2015 Polonia Ząbkowice Śl. 3 v 1 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
10 Maj 2015 Nysa Kłodzko 0 v 1 LKS Bystrzyca Górna [V liga]
10 Maj 2015 KS Polanica Zdrój 2 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
10 Maj 2015 Polonia Bystrzyca Kł. 5 v 1 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
10 Maj 2015 Łomniczanka 2 v 4 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
10 Maj 2015 Hutnik Szczytna 0 v 5 Zamek Gorzanów [A Kl.]
10 Maj 2015 Unia Złoty Stok 3 v 0 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
10 Maj 2015 Unia Bardo 1 v 0 Zryw Gola Świdnicka [V liga]
10 Maj 2015 Zamek Kamieniec Ząbk. 4 v 2 Piławianka Piława Grn. [V liga
16 Maj 2015 Piast Nowa Ruda 1 v 1 Victoria Świebodzice [V liga]
16 Maj 2015 Piławianka Piława Górna 2 v 0 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
17 Maj 2015 Zamek Gorzanów 0 v 4 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
17 Maj 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 3 v 0 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
17 Maj 2015 Odrodzenie Szalejów Dolny 5 v 5 Czarni Braszowice [A KL.]
17 Maj 2015 Tęcza Ścinawka Dln. 1 v 5 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
17 Maj 2015 Kryształ Stronie Śl. 1 v 5 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
17 Maj 2015 Orlęta Krosnowice 0 v 3 Śnieżnik Domaszków [A Kl.]
17 Maj 2015 LKS Bystrzyca Grn. 1 v 0 Unia Bardo [V liga]
17 Maj 2015 Trojan Lądek Zdrój 2 v 2 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
17 Maj 2015 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 v 1 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
17 Maj 2015 Polonia-Stal II Świdnica 2 v 3 Nysa Kłodzko [V liga]
23 Maj 2015 Nysa Kłodzko 5 v 0 Piast Nowa Ruda [V liga]
23 Maj 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 6 v 1 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
23 Maj 2015 Skalnik Czarny Bór 3 v 1 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
24 Maj 2015 Śnieżnik Domaszków 4 v 1 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
24 Maj 2015 Polonia Ząbkowice Śl. 7 v 1 Sudety Międzylesie [A Kl.]
24 Maj 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 3 v 0 Zamek Gorzanów [A Kl.]
24 Maj 2015 Inter Ożary 1 v 4 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
24 Maj 2015 Polonia Bystrzyca Kł. 5 v 1 MLKS Radków [A Kl.]
24 Maj 2015 Hutnik Szczytna 7 v 2 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]
24 Maj 2015 Łomniczanka 5 v 1 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
24 Maj 2015 Unia Złoty Stok 6 v 1 Unia Bardo [V liga]
24 Maj 2015 Zamek Kamieniec Ząbk. 2 v 1 Jedlina Zdrój [V liga]
30 Maj 2015 Unia Bardo 2 v 1 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
30 Maj 2015 Jedlina Zdrój 4 v 3 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
30 Maj 2015 Piast Nowa Ruda 1 v 3 Polonia-Stal Świdnica [V liga]
31 Maj 2015 Sudety Międzylesie 2 v 2 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
31 Maj 2015 Kryształ Stronie Śl. 1 v 1 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
31 Maj 2015 Odrodzenie Szalejów Dolny 1 v 2 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
31 Maj 2015 Orlęta Krosnowice 1 v 3 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
31 Maj 2015 Włókniarz Kudowa Zdrój 5 v 0 Zamek Kamieniec Ząbk. [V liga]
31 Maj 2015 Trojan Lądek Zdrój 0 v 4 Victoria Świebodzice [V liga]
31 Maj 2015 LKS Bystrzyca Grn. 0 v 1 Unia Złoty Stok [V liga]
31 Maj 2015 Piławianka Piława Górna 3 v 4 Nysa Kłodzko [V liga]
04 Cze 2015 Czarni Braszowice 0 v 11 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
04 Cze 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 5 v 0 Sudety Międzylesie [A Kl.]
04 Cze 2015 Polonia Bystrzyca Kł. 4 v 1 KS Polanica-Zdrój [A Kl.]
04 Cze 2015 Hutnik Szczytna 1 v 0 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
04 Cze 2015 Kryształ Stronie Śl. 9 v 2 Zamek Gorzanów [A Kl.]
04 Cze 2015 Zamek Kamieniec Ząbk. 0 v 1 Zryw Gola Świdnicka [V liga]
04 Cze 2015 Skalnik Czarny Bór 1 v 3 Unia Bardo [V liga]
04 Cze 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 0 v 0 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
04 Cze 2015 Nysa Kłodzko 5 v 0 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
04 Cze 2015 Piast Nowa Ruda 3 v 1 LKS Bystrzyca Górna [V liga]
07 Cze 2015 Śnieżnik Domaszków 2 v 5 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
07 Cze 2015 Piławianka Piława Górna 1 v 4 Piast Nowa Ruda [V liga]
07 Cze 2015 Tęcza Ścinawka Dln. 2 v 0 Hutnik Szczytna [ A Kl.]
07 Cze 2015 Odrodzenie Szalejów Dolny 0 v 2 Pogoń Duszniki Zdr. [A Kl.]
07 Cze 2015 MLKS Radków 1 v 6 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
07 Cze 2015 Orlęta Krosnowice 4 v 0 Łomniczanka Stara Łomnica [A K
07 Cze 2015 KS Polanica Zdrój 5 v 0 Czarni Braszowice [A KL.]
07 Cze 2015 LKS Bystrzyca Grn. 4 v 0 Karolina Jaworzyna Śl.[V liga]
07 Cze 2015 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 v 4 Victoria Świebodzice [V liga]
07 Cze 2015 Jedlina Zdrój 4 v 2 Nysa Kłodzko [V liga]
07 Cze 2015 Zryw Gola Świdnicka 5 v 0 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
07 Cze 2015 Trojan Lądek Zdrój 2 v 5 Polonia-Stal Świdnica [V liga]
13 Cze 2015 Zamek Kamieniec Ząbk. 2 v 1 Unia Złoty Stok [V liga]
14 Cze 2015 Sudety Międzylesie 2 v 2 Zamek Gorzanów [A Kl.]
14 Cze 2015 Polonia Ząbkowice Śl. 5 v 2 Orlęta Krosnowice [A Kl.]
14 Cze 2015 Polonia Bystrzyca Kł. 5 v 0 Inter Ożary [A Kl.]
14 Cze 2015 Pogoń Duszniki Zdrój 2 v 0 Tęcza Ścinawka Doln [A Kl.]
14 Cze 2015 Kryształ Stronie Śl. 4 v 1 Odrodzenie Szalejów Dln [A Kl.
14 Cze 2015 Piławianka Piława Górna 1 v 4 LKS Bystrzyca Górna [V liga]
14 Cze 2015 Iskra Jaszkowa Dolna 4 v 3 Unia Bardo [V liga]
14 Cze 2015 Piast Nowa Ruda 6 v 1 Trojan Lądek Zdrój [V liga]
14 Cze 2015 Nysa Kłodzko 2 v 0 Włókniarz Kudowa Zdrój [V liga
20 Cze 2015 Zamek Gorzanów 2 v 5 Polonia Bystrzyca Kł. [A kl.]
20 Cze 2015 KS Polanica Zdrój 1 v 0 Polonia Ząbkowice Śl. [A Kl.]
20 Cze 2015 Odrodzenie Szalejów Dolny 5 v 1 Sudety Międzylesie [A Kl.]
20 Cze 2015 LKS Bystrzyca Grn. 4 v 2 Skalnik Czarny Bór [V liga]
20 Cze 2015 Unia Bardo 3 v 0 Victoria Świebodzice [V liga]
20 Cze 2015 Unia Złoty Stok 3 v 4 Iskra Jaszkowa Dolna [V liga]
20 Cze 2015 Trojan Lądek Zdrój 1 v 3 Piławianka Piława Grn. [V liga
20 Cze 2015 Jedlina Zdrój 0 v 5 Piast Nowa Ruda [V liga]
20 Cze 2015 Gola Świdnicka 2 v 2 Nysa Kłodzko [V liga]
20 Cze 2015 Tęcza Ścinawka Dln. 5 v 4 Kryształ Stronie Śl. [A Kl]